Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak VW golf IV?

Első kocsinak VW golf IV?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, 20 éves fejjel, golfra gondoltam, azon belül is a TDI-re.. mi a véleményetek, melyik lenne jobb egy 1.4/1.6 benzin vagy 1.9 TDI elsőnek?
2014. febr. 1. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Dízel ez teljesen o, bár mért pont Golf... mondjuk attól függ hol veszed, van használt autókkal foglalkozó ismerősöm, Ő szereti a Golfokat, de csak mert relative jó áron lehet őket eladni, mert fiataloknál ugye népautó és viszik drágábban is mint egy más hasonló kategóriás típust.
2014. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
A 4-es golf alapvetően lomha autó. Dizelt csak akkor vegyél ha évi minimum 30-40e km-t autózol, alatta nem éri meg/a gatyád is rámegy. Fiatalon feltételezem hogy élvezni is szeretnéd egy keveset az autózás örömét igy mindenképp az 1.6-ost ajánlanám, nem fsi-t ha lényeges az olcsóbb fenttartás és nagyon nagyon kevéssel fogyaszt többet mint az 1.4-es, cserébe lényegesen autózhatóbb, klima használat mellett sem hal el annyira a motor ereje.
2014. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom nem 1 évre akarod, ezért én Dízelt vennék. Azt ég lehet chipeltetni és máris erősebb lesz. Viszont abba van erő, klímával is ugyanúgy tudsz menni, míg egy 1,4-es meghal tőle, 1,6-os meg lomhul és máris ott vagy, hogy dízel...
2014. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kettes, nem értem hogy miért lomha autó... azért egy 90, de inkább 110 lovas 1.9-es TDI nem hiszem hogy olyan lomha.. utolsó, chiptuningot hanyagolom..bőven elég szerintem a 110 Le
2014. febr. 1. 22:53
 5/19 A kérdező kommentje:
1.6--osról meg igazából sok rosszat hallottam..
2014. febr. 1. 22:54
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha rácsingolni akar akkor [link]

vagy [link]


esetleg valami rizsrakéta. Mondjuk audiból is van hasonló kaliber. Egy régi szegény dizel autót még csippeltetni.. Remek gondolat. (nem)

2014. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Azért lomha, mert a golf egy eredendően kis méretű, dinamikusnak született autó, aminek a 4es szériája nem a nyálcsorgatásról hires, inkább a visszafogott nyugodt kellemes jelzők illetik meg.
2014. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet kategorizálni hogy az 1.6-osról rosszat hallottam, mint mondtam két féle 1.6-os benzines változata van, egy szivo és egy közvetlen befecskendezéses (fsi). Nos igen, az fsi mint irtam nem ajánlott, viszont a szivoval nincs semmi gond.
2014. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék tankolni egy 330 lóerős BMW-t ... az a merci meg eléggé barnáknak való
2014. febr. 1. 23:03
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Milyen kereted lenne az autóra? (Vételár)
2014. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!