Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak VW golf IV?

Első kocsinak VW golf IV?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, 20 éves fejjel, golfra gondoltam, azon belül is a TDI-re.. mi a véleményetek, melyik lenne jobb egy 1.4/1.6 benzin vagy 1.9 TDI elsőnek?
2014. febr. 1. 22:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
700 körül.., és tankolni se ártana
2014. febr. 1. 23:10
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Vannak lehetőségek, csippelni sem kell, mennek is, nem is eszik el a gatyádat. Ha számit neked bármit is hogy mire költöd a pénzed, 4 max 5 évesnél öregebb dizelt nem veszel. Persze lehet mázlid, de végülis a lottót is megnyerheted, de mennyi rá az esély .. már ha érted a célzást :)

2014. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Értem én, de ezek a kocsik közül egyik se nagyon jön be :D
2014. febr. 1. 23:23
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem marad az 1.9 tdi, ha normálisat kifogok az fog egy darabig szolgálni :D
2014. febr. 1. 23:24
 15/19 anonim ***** válasza:
28%

Esetleg egy Mitsubishi Galanthoz mit szólnál

[link]

[link]

2014. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szálab ***** válasza:
37%
Szerintem para. Pont az a kategória ahol már vannak alkatrész árak (jó biztos sok márka/típus van ami durvább), a tdi-nél már fontos h a korábbi user hogy használta (széthajtja, amit akár bírhatna is a technika de a majma rögtön megáll és leállítja a technikát anélkül h hűtené egy kicsit a turbót..., hidegindítás detto) Nálunk volt egy 1,5 éves 1.4-es benzines példány és szívás volt, nagyon. Sokba volt az a kocsi és bár vannak kategóriájában kiemelkedő tulajdonságai, de annyira nem jó mint amibe kerül a szervíz hozzá. Nem ajánlom!
2014. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 driverboy ***** válasza:
Ha ebben az árban gondolkozol, én B Passatot ajánlanék TDI t,vagy A4 TDI t, sokat hallo zok ebben a témában én is, vannak ezeknél hallásra jobb kategóriájú autók is, ugyanennyiért, de ezek tartják az árukat a koruk ellenére, másrészt, én egy olyan megállapításra jutottam (vélemények alapján) hogy a 2000 es évek elejével bezárólag nagyon kevés olyan autót találni ami az igazi minőségre ment, nem pedig a fogyasztói társadalomra.. márkától függetlenül :)
2014. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Istenem... sok autót olvasok, mindenhol ugyan ez a szöveg" jó jó de mégse annyira, meg " drága az alkatrész" meg sokat kell szervízelni" sablonos duma.
2018. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csak azt nem sikerült elolvasnod hogy pár nap híján 4 éves kérdéshez fröcsögtél be. :D
2018. jan. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!