Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak ALFA ROMEO Alfa...

Szeretemakanyeret kérdése:

Első kocsinak ALFA ROMEO Alfa GT 1.9 JTD 16V Q2?

Figyelt kérdés
Első kocsinak jó ?

#Alfa Romeo #első kocsinak
2014. márc. 18. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon jóó


én is azt akartam venni, volt is egy gyönyör fehér 2 dupla kipuffogóval, de beijedtem hogy olasz


vettem helyette egy 1.8-as gsi corsát, de már bánom, hogy nem vállaltam be

2014. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Kár lesz érte.
2014. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha van pénzed szervizbe vinni akkor jó.
2014. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha van rá pénzed simán válald be.Gyönyörű,különleges autó,de legyen pénzed szervizelni is mert drágább az átlagnál.Futóműve nem szereti a magyar utakat.Hamar szétveri és drágak a lengőkarjai.Nekem volt már alfám és sose bántam meg.Nagyon élvezetes kocsik,nagyon jó futóművekkel.Ha jó állapotút veszel és karbantartod nagyon fogod szeretni.
2014. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából benzire lesz pénz és nagyjából ennyi :D
2014. márc. 19. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

itt csak az a baj, hogy az 1.9 JTD gázolajjal megy


szóval ne nagyon tegyél bele benzint :D


első voltam

2014. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát benzint inkább ne tegyél bele mert ez gázolajos.De viccet félretéve ez a kocsi háklis a törődésre + Ha a diesel motoron kell valamit cserélni akkor mélyen a zsebedbe kéne nyúlni.Szerintem vegyél inkább valami kis sportos benzines kocsit.Azokon ki tudod élni magad.Lehet a motorjukat forgatni.Valami ilyesmiket keress:audi a3 1,8t,Bmw 320i,Ibiza Cupra,Leon 1,8t,Focus st170,Golf gti,stb.De költeni ezekre is kell mint minden kocsira.
2014. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!