Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy peugeot vagy...

Szerintetek egy peugeot vagy egy alfa romeo jobb első kocsinak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem.Első autónak nem a legjobb választás,de erre majd te is rájössz.
2012. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyik kutya, másik eb. :)

(De ha nem létezne több autómárka, akkor nagyduzzogva a Pözsó.)

2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Attól is függ hány éves vagy, milyen nemű, van-e családod és mire használnád az autót.

Az első autóm egy Opel Astra H Enjoy volt. 26 évesen, családosan. Imádtam.

Alfa-nak nem magas a fenntartási költsége? Peugeot-ból 307-est választanám, vagy nagyobbat, esetleg kombit.

2012. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dozer007 ***** válasza:

Első kocsinak bármelyik, ha ezek tetszenek. Állapotfüggő nem márkafüggő. Keveset egyen (ne egy 3.0 v6 -ot válassz), olcsó legyen hozzá minden (ha elgörbítenéd), és ráérsz váltani ha szereztél némi rutint.

Pontosan melyik típusra gondoltál?

2012. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy nagyon jó állapotút valamelyikből, akkor vedd meg azt kész.
2012. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Típus és állapotfüggő ha szabad a választás. Ha nem szabad akkor meg pénztárca és igényfüggő.
2012. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Alfához nem mondanám hogy olcsó lenne az alkatrész azt meg pláne nem hogy megbízható lenne.Ha csak e kettőből lehet választani akkor a Peugeot unokatesóméknak van 206 os 1.4HDI dízel és nem volt vele semmi gondjuk még és 4l fogyaszt csak.Én mondjuk egyiket se venném inkább egy Ford Focus-t.
2012. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Amit vegyél: Golf, astra vagy focus.


Amit ne: lancia, alfa, citroen, fiat (Fehler in alle teilen...közmondás!)

Rossz a hírük, nem véletlenül...!


Olaszoktól csak pizzát, franciáktól csak sajtot vagy parfümöt szabad venni.

2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg anyádhoz járok pedig rossz hire van.

Már ezt hozzák ki belőlem a sok hülye hozzá nem értő akik itt irnak.Sajnos ezekből van a legtöbb.

Rátérve a kérdésre nem irtad hogy mennyit akarnál költeni autóvásárlásra,az sokat segitene.Peugeotból ajánlanám a 206-ost 1,4 hdi vagy 1,4 benzin motorral.Alfából 147-est bármelyik JTD-vel.206-os szerényebb,olcsóbban fenntartható autó,147-es vagányabb,sportosabb de drágábban fenntartható kocsi.

2012. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Volt 2 db Alfám, mindkettő megbízható volt!Az egyik egy 99-es 1.6 TS a másik egy 2002-es 1.6 TS nos egy német autóhoz nagyon gagyik de akkor én is azt a korszakomat éltem, mikor még nem volt fontos, hogy legyen az autómban deréktámasz:) de nagyon szerettem őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amit cserélni kellett a vezérlés és a kopóalkatrészek (fékbetét stb)Vedd meg nyugodtan bár mára ezek 12-15 év körüli kocsik, ki kell fogni az alfaklubbon szoktak hírdetni karbantartott darabokat.sok sikert
2012. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!