Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada első kocsinak?

Lada első kocsinak?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy jövőre tervezem a jogsim, autóra, és kellene egy olyan autó, amin ha tönkremegy valami nem kell millióat költeni, otthon meg tudom szerelni...Mi a véleményetek? Esetleg akinek ilyen kocsija volt/van? 19/F (1500 kocka, esetleg 1200)
2013. dec. 10. 16:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
A lada a legjobb kezdő autónak, utána szerintem mindenképpen japán autót vegyél!
2013. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

szerintem hanyagold ezt az ötletet

egyrészt rengeteg baj lehet vele és sok kis dolog össze adódik és drága lesz,másrészt meg a fejedet megeszi főleg ilyen benzin áraknál.

200-250ezerért már lehet venni ladától jóval fiatalabb,jobban felszerelt,kényelmesebb,kevesebbet fogyasztó autókat és ezeket is szerelgetheted otthon.

2013. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Igen, csak szerintem pl. egy swiftben nincs semmi élvezet (vezetés terén) de a lada meg mégiscsak egy lada :D
2013. dec. 10. 16:10
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

a lada az jo de kicsit bele kell majd pioszkálni a motorba ha azt akarod hogy menjen is rendesen mert 5 ezres fordulatnál gyárilag véget ér a kaland, kicsit megpiszkálod a karburátort kitolja magát 6 ig, vezérlés állítgatás a bütyköket csiszkolgatni förzsölgetni a fűvókákat szakember összehangolja 7 ezret leforogja, de 6 ezernél is tol még!

azzal már leeht kanarba szárazon is farolni, tudom mert vezettem ilyet.

és kb 20 ezerből emgvan egy ilyen tuning.

főleg ha otthon csinálod.

Komolyabb tuning már 400 ezer, de akkor már 150 lóerps lesz kb.

2013. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

nem írtam márkát,árt írtam


első autósként meg lehet nem driftelgetni kéne hanem megtanulni normálisan közlekedni.

2013. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

mondjuk mikor véeltlenül leforgattam a kettest 7 ezerig és visszalöktem egyesbe hármas helyett mert még tapasztalatlan voltam akkor megvolt a 8 ezer meg a hátulja kitört egy kicsit de visszakuplungoltam!

és bírta a moci simán!

szóval tartós egy gép!

bár kapartatásra nem jó széles kerekekkel, emrt hiába nyomod padlóig, és kuplungal játszasz, 13-as széles gumiakt sem forgatja el, tehát kapartatni csak menet közben lehet ha kanyarodsz és padló akkor kilöki a fenekét.

2013. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Énsem azt írtam, hogy driftelgetni akarok vele, bár tudom hogy télen elég gáz vele normálisan közlekedni
2013. dec. 10. 16:19
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

nekem egy ilyen volt tanuló autónak bevallom őszíntén még csak 13 évesw vagyok de faterom vett nekem 100 ezerért egyet papír nélkül, és bütykölgettük szabad időmben, volt mikor kimerészkedtem vele a köves útra is, szóval élmény autó.

most el lett adva sajnos, azóta is siratom, de egy papír nélküli BMW 750il lett helyette, az már komoly autó, 326 lóerő, de meggyőztem fatert hogy tudok vezetni a ladán megmutattam neki mit tudok azóta el van tőlem ájulva milyenm ól vezetek igy megvette nekem a 750-est.

még nem tudom mi lezs a sorsa, majd talán ha lesz jogsim beregisztráljuk, vagy nem tudom.

de addigra kiélem magamat.

2013. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
De jó méén, nekem 13 évesen volt egy zöld babettám :D
2013. dec. 10. 16:22
 10/34 anonim ***** válasza:

Tomika2001

nem unalmas a kamuzás?

13évesnek 326lovas autó,persze

2013. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!