Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada első kocsinak?

Lada első kocsinak?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy jövőre tervezem a jogsim, autóra, és kellene egy olyan autó, amin ha tönkremegy valami nem kell millióat költeni, otthon meg tudom szerelni...Mi a véleményetek? Esetleg akinek ilyen kocsija volt/van? 19/F (1500 kocka, esetleg 1200)
2013. dec. 10. 16:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem vett neki semmit, még csak egy hot wheels-t se.
2013. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Tudom, csak vicces hogy azt hiszi hogy van olyan hülye aki ezt elhiszi :D
2013. dec. 10. 20:42
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem ladát kellene venni első kocsinak, ha nem használtál hosszabb távon ilyen kocsit csak problámád lesz vele. Nem úgy megy mint mondjuk egy szuzuki, ez egy nyers gép amit modern autóból átülve nehéz vezetni. Én trabantal kezdtem, volt skodám, zsigulim, most is egy 105-ös skodával járok, de én már 20 éve vezetek ilyen "vackokat" és megszoktam. Ezek igazi autók, de egyben veszélyesek is a primitívségükből adódóan.
2014. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Igen, csak szerintem pl. egy swiftben nincs semmi élvezet (vezetés terén) de a lada meg mégiscsak egy lada"


Használtál ladát hosszabb távon? Nyilván nem, hiszen nincsen jogosítványod. Nem tudom mit vársz tőle, még azt sem lehet mondani hogy nosztalgiázni kellene, valószínűleg csalódnál benne. Egyáltalán nem kényelmes vezetni, sőt fárasztó. Ha a régi időket akarnád felidézni egy ilyen kocsival azt megérteném, de így.

2014. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!