Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak milyet vennétek?

Első kocsinak milyet vennétek?

Figyelt kérdés
én esetleg egy 1-es,2-es golfra gondolok,vagy a régi seat ibizára vagy ilyesmi...nyáron csinálom meg a jogsimat,de vezetni már tudok,de nem vagyok prfi,se rutinos. Melyik autó lenne optimális még gyakorláshoz? 19/L
2013. márc. 15. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtózól a suzukitól akkor a suzuki swift ezek azért jobb állapotban vannak mint az 1-2 golfok

Mennyit szánnál a kocsira

2013. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Használt kocsira gondolok, hát 300 ezernél többet nem...
2013. márc. 15. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért csak Swift, ha nem akarsz még fél millát rákölteni.
2013. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nagyon megbízható gépek ezek nekem is volt ilyenem nagyon szerettem keveset fogyaszt olcsón lehet hozzá alkatrészeket beszerezni strapabíró

2013. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem,Köszönöm :)
2013. márc. 15. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Suzuki vagy Opel
2013. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A francia gucsmolás véget priviben írok neked

citruen saxo

[link]

[link]

[link]

[link]


RENAULT CLIO

[link]

[link]

[link]

[link]


de fentartásiéag a suzukival járnál a legjobban nem beszélve hogy kényelmesebb a golftól és a fent említet kis autóktól


Vagy ha szeretnél egy nagyobb autót ennek kb 6-7 literes a fogyasztása legalábis abból gondolom hogy az öcsém 2.0 ilyen autóból 8 eszik max akkor ezek az 1.6 se ehetnek többet max 7 liternél

Toyota carina E

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nekem is ilyen autóm van csak az 2.0 dízel de azok 5-600 ezerkenél mozgnak a benzinesek amket linkeltem olcsőbbak

nagyon kényelmes sztapabíró autók ezek is és az alkatrészek is megfizethető árban vannak

2013. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha még érdekel valami priviben megírom neked ez lemaradt a mondat végéről átkozott vacak billentyűm venni kéne már egy újjat?
2013. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thomech ***** válasza:

Csak is Suzuki azok közül pedig a Swift!

-Olcsó a versenytársaihoz képest

-Olcsó a fenntartási költése (mivel keveset fogyaszt ha normálisan karba van tartva soha nem romlik el)

-Soha nem hagy cserben

-Kezdő autónak kitűnő mivel a motorja elnyűhetetlen

-Olcsó hozzá az alkatrész mivel nagyon sok a bontott és után gyártott cucc hozzá.

-Pörgős kis motorja van úgy, hogy lehet neki tolni!

Kb. ennyi! :)

2013. márc. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!