Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az unoka öcsémnek kis dízel...

Az unoka öcsémnek kis dízel autó kell első kocsinak?

Figyelt kérdés

Kritériumai ne keljen sokat fizetni a kocsi után keveset fogyasszon aránylag olcsó legyen hozzá az alkatrész.

Én ezt ajánlottam neki szerintetek jó első kis autónak?

Citruen saxo néztünk párat amik tetszettek neki max 500 ezre van rá.

[link]

[link]

[link]

[link]



#autó #Saxo #citruen
2013. márc. 14. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Francia autó, olcsó alkatrész? Többet lesz vele a szervizben, mint forgalomban.
2013. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Ennyiért kétféle autót szabad venni: német benzines és japán benzines. Dízelből és/vagy franciából ennyiért nem kapsz olyat amire nem kéne utána legalább félmillát rákölteni hogy guruljon.

Ami után nem kell fizetni sokat, keveset eszik és halomra áll az alkatrész a telepeken a Swift vagy G Astra.

2013. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Benzines nem kell neki csak dízelt akar mondtam neki a toyota Corrolla dízelt de az nem tetszik neki
2013. márc. 14. 23:12
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Ennyiért ha dízelt vesz akkor legyen legalább még 1x annyi félretéve a javításokhoz, mert ennyiért csak lestrapált szervízigényes dízelt lehet kapni.

Vagy benzines (Swift/G Astra), vagy gyűjtögessen még autóra, ha nem akarja kidobni a pénzét.

2013. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az astra meg már amúgy is nagy neki azt mondja tényleg ilyen saxo méretú kis autók érdeklik és dízelben a swiftwt is mondtam neki az 1.0 amilyen nekem is volt régen de semmiféle képpen nem kell neki benzines autó
2013. márc. 14. 23:17
 6/16 A kérdező kommentje:

De mi baj az öreg dízel autókkal nekem egy Toyota carina 2.0 dízelem van ausztriába és németbe is jártam vele melózni 130-140 kényelmesen viszi még a motorja is csendes már persze amennyire egy dízel motor csendes lehet.Ezek a kis autók jobban szét vannak hajtva?

Személy szerint japán parti vagyok de néhány nagy német dízel is tetszik nekem pl Audi A6 Volskwagen Passsat de az inas önfejű valamiért csak a saxó hoz ragaszkodik azok közűl amiket mondtam neki?

2013. márc. 14. 23:22
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja és unokatesóm apjának a testvére autó szerelő szóval csak az alkatrészek kerűlnének neki pénzbe a munkadíj nem

Esetleg még valami alacsony foygasztású kis dízelt tudtok ebben az árkategóriában?

2013. márc. 14. 23:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, sőt, széthajtva sincsennek - kis autó nagy dízel motor kombó kivisz a világból, de Citroen Saxoból/Peugeot 106-ból ennyiért ne keress 2000 utáni példányt, szerintem vagy elégedjetek meg egy öregebbel, vagy még gyűjtsetek rá. Alternatívának tudom ajánlani a Daihatsu Charadet, Ford Fiestát.
2013. márc. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szántóvető ***** válasza:

jónapot macilaci :)

amiket linkeltél azok 60 LE-s dízelek,viszont a régebbiek 1400 Kilósak ami elég soknak tűnik,nem hinném hogy kedvező lenne a fogyasztásuk.az újabb már négyszáz kilóval könnyebb.bár kevesebb anyag van bennük ami nem túl bizalomgerjesztő,szóval van mit mérlegelni.

3-as golf esetleg?ha van szerelő a családban akkor nem fog gondot okozni a romhalmazok kiszűrése. [link]

2013. márc. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeség hogy ennyiért nem szabad dieselt venni mert széthajtott mind. Tavaly előtt vett 16 éves isuzu dieselemnek csak olyan baja volt aminek semmi köze a motorhoz. Az még most is szépen jár, keveset fogyaszt.
2013. márc. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!