Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok tuningra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a japán vasakat, de a németet sem vetem meg. Szeretem a kupékat de a szedan sem rossz pl nagyon szeretem a Honda Civic-et. Viszont nem akarok civic-et tuningolni mert minden második hülyegyereknek az van. (nem a hondásokat akarom bántani) szimplán csak tényleg mármáűr túl sok van belőle sztem a tuning világában. Kevésbé megszokott autót szeretnék mint pl Piscatel (Lancia Dedra) van neki, nem egy megszokott tuningautó mégis szépet ki lehet belőle hozni. Gondolkodtam Mitsubishi Galant-on is : ( [link] Calibrával szintén az a bajom hogy az is eléggé megszokott tuningalap. Legjobb valami Szedan vagy Kupé lenne. Golf/Astra/E36/E46 és a többi megszokott "átlagautó" nem nagyon érdekel :D

Eléggé túl bonyolítottam, elnézést is kérek érte :)


2014. ápr. 4. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Toyota AE86, Ford Sierra, ezek még hátsókerekesek is.
2014. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
86-os az álmom, de nagyon drága. Sierra meg annyira nem bejövős :D Bár a Ford-ok valamiért alapból nem tetszenek xD
2014. ápr. 4. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mazda MX-5, Opel Record, Opel Manta
2014. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Toyota Celica
2014. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Svédekkel hogy állsz? Saab, Volvo? Volvoból pl S40. Már maga a széria autó is szép, de egy kis ráfordítással nagyon szépet lehet csinálni. Ültetés, alufelnik, sötétítés, meg amit akarsz. És lassúnak se mondhatók. Van belőle pl.: benzin 1.9 T-4= 200 LE, 2.0T.=160 LE. Plusz még rádobsz egy chippet :)
2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Japánt akarsz?:)

Jó, tudom írtad nem szereted a megszokottakat, de szerintem vess pár pillantást a Swift GTI-re, párhoz volt élőben szerencsém, le a kalappal előttük, alaphelyzetben is kellemesek, de tuningolni igazán remekül lehet őket.

2014. ápr. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VarMa ***** válasza:
50%

mivel nem irtal se korulbeluli vetelarat es maximum fogyasztast ezert picit nehez...


Olasz autoknak van stilusa de mindig van valami kisebb nagyobb hisztijuk de ha van egy kis erzeked hozza es kedved akkor eletben tarthatok...Az olasz auto egy eletforma ahogy egy jo baratom szokta mondani...


Irok par autot ami 1m alatt eszembe jut.

-Audi 80 Quattro 2.8 V6 (sokat eszik de megbizhato es van hozza alkatresz elerheto aron, hja es az elmeny amit csuszos uton tud az nagyon durva)

-Citroen Saxo VTS (kicsi konnyu es szerintem nagyon jol eltalalt forma, normalis fogyasztassal es igen jo menetteljesitmennyel)

-Citroen Xsara VTS (98-00 ig 2.0 16v 167le, nagyon kenyelmes,jol felszerelt, illetve a gyari VTS spoiler szettel rohadt jol nezki, csak az a baj hogy keves van olyan amin rajta van ez a szett mert ujonnan piszkosul draga volt)

-BMW e34 525i (nagy is eros is es hatul is hajt)

-Hyundai Coupe (Tiburon) 2003-tol...igaz ez egy picit dragabb de ezek sem rosszak, sot (nekem volt ebbol 2.7 V6 GT)

-Honda Legend Coupe 3.2 V6 (nagyon kellemes auto ha a fogyasztas nem annyira szempont)

-Mitsubishi Eclipse (Halalos iramban ;-) )

-Subaru Impreza 94-00-ig (a turbo nelkuli 2.0-as is egesz kellemesen megyeget)

-Mercedes w124 Coupe (en a 2.2-es motorral es kezi valtoval keresnek, mentem olyannal es szerintem a legjobb kompromisszum. Magahoz kepest jo megy es nem zabalja le az ember gatyajat)

-Mercedes w201 C-osztaly

-Volvo C70 (elvileg megbizhatok es valami miatt nagyon leesett az aruk)

-Renault Clio RS (167 le 2.0 16v, szerintem kar tobbet irni)

-Peugot 406 Coupe

-Peugeot 206 GT

-Skoda Octavia

-Opel Astra G Coupe Bertone

-Alfa 156

-Alfa GTV Coupe

-Toyota Celica

-Renault Megane Coupe (csak az IDE motorosat keruld el messzire)


Most hirtelen tobb nem jut eszembe

2014. ápr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!