Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok a 110ccm-es...

Ajánlanátok a 110ccm-es nevenincs pitbike-okat hobbimotornak? Ugrálni, egykerekezni vele, meg ilyesmi mókákra hétvégente.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 18:23
 1/5 dirtboy ***** válasza:

ha nincs neve akkor mi alapján ajánljuk,mit írjunk be hogy tudd melyikre gondolunk?


nézegesd a használt piteket neten,tele vannak ócska sz arokkal,125ot könnyebben fogsz találni.

2014. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a Pitbiek -ok csak hossz távon nem meg bizhato ! amugy nagyon jo hangja van ! meg fasa tellok ! csak pl olajat is üzem óra szerint kell cserélni bene ..
2014. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nevenincs pitbike pl. az Orion, azt hiszem az a Honda licensz alapján készült kínai olcsó motor. Igen, jó hangja van nekem is tetszik a 4 ütem ezért nem akarok most 2 üteműt, volt elég. Olajat meg persze, hogy üzemóra szerint kell cserélni, mint minden terepen használt járgányban.
2014. ápr. 2. 21:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra lennék igazából kíváncsi, mennyire használható terepen a kicsi kerekekkel szerelt alacsony motor, meg mennyire erősek. Ültem már ilyenen, de az elég kókány volt, nem túl nyomatékos. Hosszú távon tudomásom szerint megbízható a kínai 4T blokk is.
2014. ápr. 2. 21:53
 5/5 dirtboy ***** válasza:

ezekkel nem annyira motorikusan van baj,inkább körülette a motor pereg szét,valamint tervezve sem valami jól vannak gondolok itt arra hogy némelyiknél még ráülve sem megy a villa a lánc alá,így a villát felülről koptatja a lánc.

egy normálisan meg tervezett és strapa bíró pit 200 000től kezdődik újonnan.

többre mész olyannal,mint szerelgetni a sza rt.


egyébként a 125 már kellően erős lehet ha nem vagy 100kiló,midsize pit /14-12es kerékméret/ pedig nem rossz terepen.

2014. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!