Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a derbi...

Mi a véleményetek a derbi senda -ról? Van-e valami átlagos hibája? Mennyi a végsebessége? Lehet-e egy 50 ccm motorral egykerekezni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 18:23
 1/5 petizacc ***** válasza:

Jó motor nagyon, nekem is olyan van. Meg vagyok vele elégedve. Típushibáról nem tudok beszámolni.


Lehet vele egy kerekezni, de ha csak neked erre kell akkor rövid úton a méhtelepen köt ki a motorod.

2013. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem tudod,hogy Endurorol van szó

Amit tudni kell róla ,masszív megéri az árát.

Ami a blokk(motorban ) található.:Minarelli blokk ezt szerelik az aprilia endurokba is!Hibátlan blokk,jobb nem is lehetne!

Hibája az mint az összes többinek ,vagyis az hogy az alkatrészek nem örökéletűek mint minden motornál!


Végsebesség függ a beállításoktól meg az állapottól illetve az alkatrészektől

Nem lehet meghatározni egy gyári végét!

75-100km/h között van a végük!


Egykerekezni kb minden motorral lehet,egy kínai 4 ütemű robogót is kilehet kapni kerékre!



Ezzel nehezebb dolgod van mert a senda az gyárilag alacsony fordulaton nem pörög annyira és magason pörög nagyon!


Érdemes tuning darabot venni mert egy tuning (70es senda) is 3-4 litert eszik.azaz kevesebbet mint 1 gyári aerox (sport kipuval)

2013. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat egyébként nekem nem egykerekezesre kell csak hogy lehet e vele de mondat tudom. Yamaha dt akartam csak az a baj hogy drágáb mint a derbi senda
2013. ápr. 3. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:
*mostmár
2013. ápr. 3. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a főfékhener adja meg magát 15-20ezrenként.
2013. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!