Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy atlagos robogo...

Mennyi egy atlagos robogo vegsebessege? ( 80 kg vagyok)

Figyelt kérdés
tudom,hulye kerdes, mert ahany annyi fele, 100FT alatt milyen robogot kapok,amivel erdemes kimenni a varoson kivulre? Es mennyit fogyastanak ezek? Meg soha nem volt robogom, de tervezek venni eggyet.
2009. okt. 4. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

100ft alatt? azthiszem valamit elírtál mert ennyiért oldalvágó fogót kapsz kölcsönbe amivel megpróbálhatsz elkötni egyet vagyis elvágni azt a biztonsági vackot amivel oszlophoz kötik


kb 60at megy egy robogó amennyiben 50cm3mas ha 125ös vagy nagyobb akkor az 120-220 ig terjed

2009. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem régebbi aprilai sr-t vagy malaguti f12-t vegyél. Ezek széria állapotban kb 3, max4 litert esznek.
2009. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hehe..Ja bocs. 100.000 alatt gondoltam. :-)
2009. okt. 4. 21:43
 4/13 A kérdező kommentje:
Melyikre eleg a B kategorias jogositvany?
2009. okt. 4. 21:45
 5/13 anonim válasza:
A B kat. jogsi 50ccm-ig elég. Nekem egy Gilera Runnerem van, 50-es, elképesztően jól megy. Én 65kg vagyok, alattam 100 fölé megy picivel. Halál komoly, tudom, hogy hihetetlen, de nem kamu. A tuning kimerül egy sport kipufogóban. Ezenkívül teljesen alap. Én simán megyek vele lakott területen kívül.
2009. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Értsétek már jól a kérdéseket, nem sokat kell gondolkodni rajta hogy 100Ft-ért a Tuskóba ha akciós a zsömle, akár 12db is beleférhet, de ha robogóvásárlásról van szó akkor biztos 100ezerről akart beszélni a kérdező.

Na nem akarok okoskodni, de 40Km/órával szabad haladni a segédmotoros kerékpárokkal lakott területen kivül-belül, a robogó is ide tartozik.

Végsebességet nézve, van amelyik tud 80-100KM/h végsebességet, az biztos hogy kétütemű és meg is van az ára, mert pár ezer km után minimum azt igényli hogy meggyűrűzzed, még akkor is ha nem pörgeted teljesen szét. Egy négyütemű lenne tartós, de azt meg szidni fogod hogy nem akar menni:)

B kategóriás jogsival egyenlőre úgy tudom 50-es járgányt lehet vezetni.

Egy négyütemű 50-esnek max 60Km/h lehet a csúcssebessége, de ha ötezer km-enként lecseréled az olajat, sokkal hosszabb lesz az élettartama és kevesebbet is fogyaszt.

Kb. azzal tudom összegezni a dolgot a robogóknál hogy minél nagyobb a végsebessége, annál rövidebb az élettartama a motorjának.

2009. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aha. Koszi szepen!
2009. okt. 4. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Figyu veszel egy megkíméltebb középtestű eredeti japán gépet, kb 50-nel elgurulgat 3 literből és megbízható gép lesz, csak meg kell nézni h mit veszel. Végeredményben én Simsonnal se megyek 50-nél nagyon többel kb 60-at tartok és nekem is elég helyközi utakra is.
2009. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen megegyszer a valaszokat!
2009. okt. 5. 20:08
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
50ccm-es robogó és jól megy és tartós és 100e ft alatt van az vagy aprilia sr vagy piaggio nrg lessz :)
2009. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!