Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet 125ccm-es Enduróval...

Lehet 125ccm-es Enduróval egykerekezni?

Figyelt kérdés
Kiugratás nélkül. Úgyértem, nem kuplungozok, csak gázfröccsöt adok neki. És mégegy: A husqvarna WR 125 az fullcorss, vagy lehet közúton használni?
2011. dec. 13. 20:42
 1/6 anonim válasza:

Ez a motortól függ. attól hogy hány lóerős, mennyi idős, milyen maga a motor állapota stb..

egy motort peig akkor lehet közúton használni ha van rajta világítás, index, biztosítás stb.. ha ezek nincsenek meg akkor nem lehet.

2011. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(Az endúró krosszmotor csak van rajta lámpa és nemértem hogy jön a kérdéshez)

Amúgy nem tesz jót a motornak ha kuplungot rávágod. Ezek kis ccm es motorok még ,de gyakorlatilag lehetséges. A tengelytávtól meg a nyomatéktól függ az egész ,de mindenesetre több az esélje minthogy egy 125ccm es sportmotorral próbálnád. nekem sikerült ekkora ccm es motorral ezt megcsinálni az egyik egy pocket bike volt a másik egy hosszú üléses MZ

2011. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán. Az Enduroknak és a Crossoknak is elég magasan van a súlypontjuk, pörgős, erős 2 ütemű blokk van bennük, és jóformán semmi súly sincs az elejükön, így könnyen jönnek kerékre.
2011. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"(Az endúró krosszmotor csak van rajta lámpa és nemértem hogy jön a kérdéshez) "


na ez az ami nagyon nem így van...

2011. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy jön a kérdéshez, hogy olyat vennék esetleg, de kíváncsi vagyok rá, hogy van e ezeken kilóméter óra.És index nem feltétlenül szükséges közúti közlekedéshez, mert kézzel is lehet jelezni. És amúgy tényleg van olyan szabály, hogy nem lehet közúton közlekedni, ha elől-hátul cross gumi van?
2011. dec. 18. 10:55
 6/6 anonim válasza:
Az enduroknak is van utcai változatuk(utcai enduro)mint pl a keeway exceed 125,ezeken van index,első-hátső lámpa seb.mérő meg minden,ami kell.Viszont van terénre való változat is,ami tényleg majdnem ugyanolyan mint egy cross motor csak villannyal.(13/f)
2012. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!