Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha hamis "A1" motor jogositvan...

BTzone509 kérdése:

Ha hamis "A1" motor jogositvannyal kozlekedek mennyi az eselye annak hogy lebukjak?

Figyelt kérdés
Foglalkoznak az ilyennel, lefuttatjak-e a bazisban hogy hamis-e ? (Anglia) //hamis magyar jogsi..

2014. márc. 30. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
az első igazoltatáskor bukta
2014. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy ? Lekérik magyarországtol ?
2014. márc. 31. 00:28
 3/9 tommyy válasza:
Attol függ honnan rendelted...
2014. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Állítólag benne van a nyílvántartásban még nem vettem csak tudakozok mennyire éri meg ..
2014. márc. 31. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Előre is bocsánat, de csak így tudom magam kifejezni; ne legyél hülye! Nem éri meg. Lehet, hogy nyersz pár fo(ri)ntot, de a nyugtalanság menet közben.. Annyira nem drága már a jogsi, hogy megérje a folyamatos gyomorgörcsöt. Legalábbis nekem nem éri meg.
2014. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg gondolom azert is akarok jogsit venni mert nincs idom le rakni angliaban elek hosszu a jogositvany szerzes... 2 hetet tudnak magyarorszagon tolteni ami szerintem egy gyorsitott motorjogsihoz nem eleg vagy igen ?
2014. márc. 31. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:
állítólag benne van a nyílvántartásba...ja hogyne :) és akkor jön a sok hiszékeny aki megveszi... tudod ki venne jogsit , nem bíznék én semmi ilyenbe :)
2014. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hááát. Ha van B jogsid, akkor elméletben belefér. Elméletben. Papíron úgy van kitalálva, hogy "akár egy délután alatt megcsinálhatod". Csak ez az, ami nem fog összejönni. Addig nem tudsz vizsgára jelentkezni, amíg nem vagy beiratkozva. Viszont olyan borzasztó sokára adnak időpontot.. Ez az "egy délutános jogsi" nekem anno 2,5 hónap volt.. nem vezettem egy perccel se többet, mint a kötelező minimum, csak így volt időpont.


Miért nem csinálod meg Angliában a jogsit?

Vagy ha nincs idő, akkor még mindig jobb szerintem az, hogy hagyod az egészet a fenébe. Jogsi nélkül is nyugodtabban ülnék motoron, mint hamis papírral. Ezzel persze nem a jogosítvány nélküli vezetésre buzdítalak, hanem a súlyát próbálom érzékeltetni. Ha nincs időd, akkor sajnos marad a tömegközlekedés.

Hidd el, nem akarod megütni a bokádat. Egy ilyennel viszont nagyon meg tudod...

2014. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja ja csak meg nem ertem a rendszert utanna kell neznem hogy mit hogy... Aztan le rakom itt szerintem .
2014. ápr. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!