Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erre jó lenne egy ktm exc 125?

Erre jó lenne egy ktm exc 125?

Figyelt kérdés
földutakra töltésre erdőbe gátokra néha kicsit keményebb terepre kissebb sárba? mert nekem azt mondják hogy a versenyenduró helyett egy 125 ös dt-t vegyek de a versenyenduró szintén 125 2 ütem 40 le tudom többet fogyaszt. de ez nem jelentene gondot pl egy exc-nek? erre is jó nem csak kemény terepre? egyserübben: lehet olyan jól motorozni egy versenyenduróval mint egy dt vel ilyen helyeken amit leirtam? vagy jobban vagy rosszabb? azért kellene ez mert hallottam hogy crossal nem jó annyira endurózni de az ereje kéne meg azért se krossz mert ezzel mehetnék uton is szóval nem hard enduróversenyre kéne de akor jobb mint egy dt vagy kdx vagy crm? 125 köszi előre is a választ! bocsi ha kicsit keszekusza a kérdés de kérlek válaszolj fontos lenne!!!!!!

2014. márc. 30. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:
yz is jó lenne csak azzal este nem tudok menni mert nincs lámpa meg uton nem használhatom.. persze ez mellékes de nem tákolok rá lámpát de minden képp 125 2T kell ne ajálnjatok 4T meg nagyobbat se
2014. márc. 31. 20:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó lenne.! :)
2014. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!