VW Golf 3 1,6 benzin, vagy Audi 80 B4 2, 0 Benzin?
Figyelt kérdés
Kinek van tapasztalata ezekről az autókról? :)
Esetleg melyiket érdemesebb megvenni? Ugyan azon az áron adják, szóval az mindegy.
Dízel változatot ne mondjátok, mert az semmi pénzért nem kellene.
2014. márc. 26. 21:29
1/9 Sinead válasza:
Az 1.6 vw motor rettentően sokat fog fogyasztani.
4/9 A kérdező kommentje:
Audi felé hajlok nagyon, sokkal vagányabb gép mint egy golf.
Asszem Audi lesz.
2014. márc. 26. 21:50
5/9 anonim válasza:
egy Audi a80 semmivel se vagyányabb egy 3as Golfnál...
6/9 anonim válasza:
8/9 anonim válasza:
nehogy később érjen kellemetlen meglepi, a kérdéses Audi sem tartozik már a " menő " autók közé, inkább abba a tipikus " megvettem a 20-30 éves Audit, Mercit, BMW-t, mert az milyen menő, nem baj ha eszi a rozsda és alig bírom tankolni de menő "
9/9 A kérdező kommentje:
Tankolás legyen a legkevesebb, apa pedig kasztnis :)
2014. márc. 27. 20:43
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!