Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskolát tudok váltani?

Autósiskolát tudok váltani?

Figyelt kérdés
A Csigavérnél tanulok vezetni. Már elkezdtem a gyakorlati oktatást is, de nem vagyok megelégedve az oktatómmal. Le akarom cserélni, de akikkel eddig beszéltem, azok kb le se sz*rtak, bunkók voltak és a környékemen más oktató nincs. Szeretném másik iskolánál folytatni a vezetést, de nem tudom, hogy így lehetséges-e. Járt már valaki hasonlóan?

2014. márc. 25. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatás egy szolgáltatás. Macerás ugyan, de akár minden egyes órát más oktatónál vezetheted le. Ha a Csigavér egyik szóba jöhető oktatója sem jó, akkor bátran válts iskolát is.
2014. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ennek van valami plusz költsége? Nem kell a másik iskolába újra kezdenem a vezetést, folytathatom ott, ahol abbahagytam?
2014. márc. 25. 17:13
 3/3 anonim válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok,éppen ma érdeklődtem a leendő,új iskolámnál.

Azt mondták,hogy ki kell kérnem a jelenlegi iskolától a papírjaimat, aztán azzal együtt jelentkezni náluk. A már teljesített órák nem vesznek el, ugyanonnan folytatódik tovább a vezetés. És még azt is mondták,hogy nehogy fizessek bármit is a papírokért a jelenlegi helyen,mert nem kérhetnek ezért plusz pénzt.

2014. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!