Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok autósiskolát...

Hogyan tudok autósiskolát váltani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kétszer húztak meg forgalmi vizsgán. Egyszer az oktató miatt aki belenyúlt ok nélkül; másodjára pedig már nagyon ideges voltam, így figyelmetlen is. Iskolát szeretnék váltani hogy a saját városomban vizsgázhassak, mivel az itteni iskolák itt vizsgáztatnak, de azt mondták az egyik iskolánál hogy összesúgnak a vizsgabiztosok így ne váltsak; egy ismerős oktató pedig azt mondta elvállalná de amíg az anyagomat kikéri a KH-tól az másfél hónap. Mit tehetnék?
2013. júl. 16. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Fizesd le a vizsgabiztost, mint én annak idején. Adtam 50 ezret, aztán elsőre átmentem, ki nem szarja le. Nem volt kedvem tovább használni a retek bkv-t. Ennek 3 éve, csomót vezettem ez idő alatt, balesetmentesen, rohadtul nem ettől függ. Biztos az oktató is kapott belőle, de hát ezt is ki nem szarja le, pénz megvolt kocsira, minek szopjak tovább. Ennyi. Ez az ország meg annyira rohadtul korrupt, hogy hidd el bárkit meglehet venni nemhogy kilóra, de egészen grammra is.. Aki meg nem tejel.. Na az b**szhatja. Ezek is erre utaztak, figyelj az én oktatómnak tudod milyen háza volt pesten? Testvérem... Szerinted miből? Szal ezeknek hiába töröd magad, pénzre utaznak, nem arra, hogy rendesen tudjanak az emberek vezetni. Azt pont leszarják. Szép estét!
2013. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vársz....
2013. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első,

Sajnos ez megy manapság, még azért megkérdem egy pár helyen.


Második,

Nagy segítség...

2013. júl. 18. 00:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de hidd el mindenhol ez megy sajnos.
2013. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!