Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy bizonyítsam be a havernak...

Hogy bizonyítsam be a havernak, hogy kopik nagyon a gumi, ha álló helyzetben tekeri mindig?

Figyelt kérdés

Haverom úgy fordul meg, hogy csutkáig tekeri oda-vissza a kormányt állva. Mondtam neki, hogy ember, szétkopik a gumi egy helyen ha úgy tekered, és legyint rá. Azt mondja nem fog 2x tolatni meg meg lassan kormányozni. Azt mondja bizotnyítsam be neki, hogy lesz-e baja a guminak, hja mindig így fordul meg... Padka mellől is úgy áll ki, hogy csutkáig kitekeri állva, és utána indul.


Ugye hogy nagyon kopik egy helyen ha állva tekergeti a kormányt?



#gumi #kopás #elkopás #használódás #kormánym #tewkerás
2013. júl. 7. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van a haverodnak. Attól nem fog jobban kopni.
2013. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így csinálni néha, nem igazán ettől fog elkopni a gumi. Ha pl szűk helyről kell kiállni, kormányzással, nem lehet máshogy kiállni, csak ha álló helyzetben elforgatod a kormányt. Példa erre mikor a padka mellé állok párhuzamosan, és annyira rám állnak, hogy csak így bírok kiállni.
2013. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagy hülyeség, attol hogy egy helyben állva tekeri a kormányt attol még nem kopik annyira a gumi amennyire te mondod
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kopik nagyon. A kormányszerkezetet jobban igénybe veszi, mert nagyobbak a kormányerők, de a kormány erre való.
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ettől én is kikészülök. Az más ha úgy oldható csak meg a manőver, de ilyen ritkán van. És igen jobban kopik a gumi de az hagyján. A kormányművet keményen igénybe veszi ha rendszeresen így használják. Próbáljátok meg leállított motorral szervó nélkül tekergetni a kormányt álló helyzetben..

Már egy minimális sebességnél is töredéke erő kell a tekeréshez mint álló helyzetben.

Aki kicsit ért az autóhoz az biztosan nem használja így.

Kis tanítás a témában: [link]

2013. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ahhoz nem kell leállítani a motort, hogy elmenjen a szervó. Alapból izomszervós :D(2001 astra f)
2013. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez kimutathatatlanul keveset koptat a gumin. Ellenben a kormányművet jól szét lehet vele cseszni...
2013. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!