Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 29-évesen nincs jogsim se...

!!!!//// kérdése:

29-évesen nincs jogsim se autóm baj?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj.

Mondjuk az autó is jó ha van,mert sokszor jól jön,lehet vele munkába is járni stb stb.

Viszont vannak csajok akik ezt is szempontok közé veszik,mert kényelmesek és lusta a pi.....juk....

Ha úgy érzed hogy ez így jó és nincs rá szükséged akkor ne foglalkozz a témával!

Üdv!

2014. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy azért jogsinak illene lennie. Nekem van egy 30 éves kollégám, a felesége viszi mindenhova, mert ő 2x megbukott a vizsgán na az szerintem ciki...

Bár ha sosem tervezel vezetni akkor meg pénzkidobás... De az autó ma elég fontos, főleg ha majd lesz családod.

2014. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van motorom.De arra sincs.
2014. márc. 17. 09:21
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
nem baj, de egy kicsit ciki a 21. században.
2014. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nem baj, miért lenne? Persze, nyilván ha belegondol az ember, akkor azt mondják hogy dehát sokaknak van, meg kéne...

én sokat ismerek, akármilyen korosztályból, akiknek nincs

Leteheted most is, vagy amikor akarod

2014. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, de nem árt, ha van.

Én 32 évesen tettem le. Nem volt könnyű, nagyon öregnek éreztem magam már a többiekhez képest, de végül is jobb később, mint soha :)

2014. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha motorod van akkor legalább egy mocijogsit tegyél le! :)

Nem fogod megbánni! :)

2014. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Üdv!

34 évesen nekem sincs kocsim és már jogsim se.

A kocsiit el kellett adnom, hogy a büntetést, ami majdnem egy fél évi kereset, ki tudja fizetni, a jogsi meg ment vele együtt, egy évre likvidálva.

volt egy felső kategóriás kocsim, kicsit megküldtem, mikor látom, ám, pillanatképek készülnek az út mellett, ránéztem a kilométerórára és ha már lúd legyen kövér, ledundiztam.hát nem kellett volna, elhagytam a fotóst, látom ám, egy motoros akar rám verni (inkább le sem írom, mennyivel mentem akkor), hát mondom 400 ló nem fog szétszaladni, mert egy kis kétkerekű vmi előzni akar, hát megkínáltam neki...okos volt nem előzött, de a településen már odajött mellém, és baráti csevejre invitált, megkért, h mutassam már be a jogsimat, és azt mondta megőrzésre nála marad, a többit meg majd itt és itt lehet rendezni személyesen.

hát ez a kis kaland azóta is kísért, se kocsi, se jogsi, szégyen szemre, tömegközlekedek.

2014. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem baj lenne. Mivel imádok autózni.


Viszont, hogy neked baj-e, azt neked kell tudnod. Ha rossz az anyagi helyzeted, nem baj. Ha van pénzed, akkor csak érthetetlen. Bár nyilván nem érezted szükségét, különben lenne, nemigaz? Viszont ha neked nincs rá szükséged, akkor ne érdekeljen, hogy baj-e vagy sem. Ha neked nem jó, akkor változtass, tedd le a jogsit, vegyél egy autót. Persze csak ha van rá pénzed. Ha nincs, akkor meg tökmindegy..

2014. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha Neked nem baj, akkor nem az :)

A páromnak 29, nekem 33 éves koromig nem volt jogsim. Autós jogsi és autó csak 34 évesen jött el számára, nekem majd talán 40 éves korom utánra. Korábban se pénz, se garázs nem volt egy járműre (mondjuk garázs most sincs, csak az én motoromnak van helye a pincében, de oda is kalandosan lehet bevinni). Budapesti panel albérletbe nem vihettünk motort... Az autó pedig addig nem volt fontos, amíg nem lett házunk, azóta kellenek inkább nagyobb cuccok. Egy gázpalackot pl. simán el lehet vinni motoron vagy biciklin is, az még elég apró :D


Hasznos tud lenni egy autó, az tény, de meg lehet lenni nélküle, ha muszáj, elég sokan bizonyítják ezt. S ha valakinek se nagy igénye, se szüksége nincs rá, az miért is költene rá.

Jogsit pedig sosem csinálnék olyan járműre, ami tuti nem lesz nekem belátható időn belül. De adott esetben az se rossz ötlet, el kell dönteni.

2014. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!