Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 30 évesen nincs jogsim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen nincs jogsim és egy kis lyukban élek egyedül, az mennyire vonzó egy lány számára?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és nincs jogsim, se kocsim és 30 nm-en élek albérletben egyedül... viszont nagyon tudok szeretni (néha túlzottan is ragaszkodó vagyok), bár mostanában túlzottan hozzászoktam az egyedülléthez... egyéjszakás kalandjaim vannak azért, de többre vágyom, viszont úgy érzem, 30 évesen nem itt kéne tartanom.. Lányok, nektek mennyire vonzó egy ilyen fickó? (ja, külsőleg semmi gond nincs velem)
2013. nov. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:

"ja, külsőleg semmi gond nincs velem" kijelentésre ugrok, mert ez azt jelentheti, hogy igenis sok probléma lehet veled.

Amúgy meg nem kell jogsi a boldogsághoz. Tedd le, nem lehetetlen.

2013. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
barátom, mikor megismertem, 29 volt, szintén 30 nm-es albiban lakott, jogsija volt, csak lejárt, se kocsija és akkoriban munkája sem volt. nekem mégis vonzó volt, a személyisége és a külseje miatt. munkája lett, a többit meg ki nem sz*rja le :)
2013. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem így fogalmaztad volna meg, talán, de csak talán valakinek vonzó lehetne :D
2013. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég lesújtó az ilyen férfi, akinek 30 évesen nem tud semmit se felmutatni.
2013. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nem tehetek róla....viszont magányos vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 3. 00:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem inkább az egyéjszakás kalandok tartanának vissza tőled mintsem. Bár az is fontos, hogy legyen autója vagy motorja a pasinak mert vidéki vagyok.
2013. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért, egyéjszakásra miért ne lennék jó?
2013. nov. 4. 00:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyéjszakások miatt nem lennél jó pl komoly kapcsolatra. De ez csak én vagyok, nem bírom ha egy pasi sok nővel volt. Max 5 amit még úgy elviselek előttem legjobb ha az is komoly volt és nincs ötven féle nemi baja ötven nőtől. Persze neked nincs, erre mindenki rákontráz mert 99%-ban nektek soha nincs semmilyen tünetetek attól viszont még frankón fertőztök.
2013. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ne mondd, hogy nem tehetsz róla. Alapból rménytelen eset kevés van. Akaratgyenge és lusta emberből sokkal több! Ebből a helyzetből igenis ki lehet törni! Keress munkát, máris lesz mit beosztanod és ha okosan csinálod még a jogsira való is meglesz rövid időn belül. Aztán vegyél egy autót. Persze ha inkább cigire meg kocsmára költöd, akkor nem is fogsz előrejutni. Én is a nulláról indultam alám sem tették oda ezeket a dolgokat, nekem kellett megküzdenem értük. A jogsi árát még diákként melóztam össze sok sok éve.
2013. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene hajszolni minden felesleges baromságot?

Mert a többség úgy gondolja?

Na és?Kit érdekelnek.


Nekem soha nem kellene jogsi,ha ingyen adnák se.

1.Nem akarok egy autóra pénzt költeni.

2.Nem akarok a fenntartására pénzt költeni

3.Van így is elég környezetszennyező.

4.Inkább elköltöm a hobbimra ezt a pénzt.

5.Nem fogok soha egy bírságot sem fizetni szabálytalanság miatt.

6.0 az esélye,hogy emiatt valaha is börtönbe kerüljek.

Baleset,meghalnak,vétkes keresése,stb.


Engem az sem zavarna ha albérletben kellene élnem életem végéig,ha tudnám,hogy tudom fizetni.Kölcsönt nem fogok felvenni soha.


Na,most van egy vékony gazdag réteg,akik mindent megtehetnek.Lakást vesznek neki a szülők,autót is,a jogsira valót is.Protekciós munkahelyük van.


a sok tahó,egyszerű ember,akiknek ez meg nincs meg majmolni akarják a többit,ezért felvesznek nemtom mennyi hitelt,aztán sírnak,hogy nem tudják fizetni.


Amúgy kapcsolat terén pedig csak olyan várjon el tőled többet,aki maga többet nyújt.

Azért mert te férfi vagy nem kell egy nőnél jobban keresned,meg megalapozni az ő életét.

Akkor keressen olyan pasit,csak sajnos nagy a verseny.


Olyat keress,aki hozzád hasonlóan gondolkodik.És akkor nem lesz baj.


F/26

2014. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!