Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora távot tud egy nagyobb...

Mekkora távot tud egy nagyobb kerekű robogó megtenni károsodás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy Kymco People 50S 2T robogót, 16"-os kerekekkel. 2007-es évjáratú motor, nagyon szépen megy, minden okés rajta.


Azt szeretném megtudni, hogy van-e olyan megkötés, hogy pihenés nélkül mekkora távot lehet vele megtenni anélkül, hogy a motor károsodna. (Én épp tegnap jöttem le vele Pestről, haza (90 km) és úgy tűnik, hogy bírja ezt a 90-100 km-es távot). Az idénre egy hosszabb túrát is tervezek vele, szóval érdekelne, hogy mennyire bírják ezek a gyűrődést.


Köszi a válaszokat.


2014. márc. 16. 19:36
 1/2 A kérdező kommentje:
...jah és mennyire lehet ezeket tunningolni (ez alatt azt értem, hogy ne pörögjön annyira ugyanazon a sebességen, még akkor is, ha többet fogyaszt vagy lomhábban gyorsul)...
2014. márc. 16. 19:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha normálisan használod pl. hidegen nem húzatod ki, nem nyélgázon mész állandóan hanem max 3/4-en akkor bírni fogja.

Bár a kymco nem a jó motorokról ismert.

Megkötés sok mindentől függ, mert ha normális olajat és benzint kap a motor tud folyamatosan menni amíg el nem kopnak a dolgok.

2014. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!