Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb respektje lesz az...

Nagyobb respektje lesz az utakon az Ignisnek, ha "átmatricázom" Subaru G3X Justy-nak, vagy Chevrolet-nek?

Figyelt kérdés
Nézem a fotókat, semmi különbséget nem látok. Több márkát is hajtok, de csak Ignisben érzem, hogy le akarnak néhányan győzni. (Nem értem miért, nem nagy dicsőség)
2014. márc. 9. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Vannak emberek, akik ülnek a kocsiban és nézelődnek és mindenkiben azt látják, hogy le akar győrzi, le akar gyorsulni,elég akar vágni... Biztos, hogy az autód márkajelzésével van a gond?
2014. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*győzni
2014. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
igen de ha jót akarsz azért egy sti matricát is tegyél rá akkor még az m-es bmwk is lapítani fognak mint szar a fűben
2014. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

H(onda) jel lesz az igazi. Mindenki gyorsulós hülyegyereknek fog nézni és inkább messzire elkerül, így le sem akarnak majd tolni az útról.


De mindegy mit teszel rá, csak Alfa jelet ne, nehogy leégesd ezt a márkát :)) Mert még a végén el kell adnom az Alfámat, amit nem szeretnék.

2014. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Suzuki Ignis, Chevrolet Cruze és Subaru G3X Justy mind ugyanaz. GM-el együtt fejlesztette Suzuki, többi meg megvette tőlük.


Nyugodtan ragassz rá új feliratokat; biztos megnő a respect, már ha elolvassa valaki.

2014. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

„Suzuki Ignis, Chevrolet Cruze és Subaru G3X Justy mind ugyanaz. GM-el együtt fejlesztette Suzuki, többi meg megvette tőlük.”


Ezért kérdezem. Az első négy nem fogta a lényeget, el sem olvasták.


Mondom, többféle kocsiban is ülök, nem csak Ignisben.

De nem az én életérzésem az igazi kérdés. Amennyire látom, a három autó gyakorlatilag azonos. Bár motort nem néztem, de a karosszéria, utastér fotók alapján azonosnak tűnik. Akkor mi a jelentősége a márkajelnek?

2014. márc. 9. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Köszi a privátot, de felfogtam a kérdést. Tisztában vagyok vele, hogy a Justy mettől meddig épült Swift, Ignis majd Toyota kasztnira.


Azt hiszem te nem értetted meg amit írtam :)

2014. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De értettem, de te nem érted még mindig.
2014. márc. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!