Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cbr125r -re mennyibe...

Honda cbr125r -re mennyibe kerülnek a sport kipufogók? Mennyivel lehet nagyobb gumit rátenni? és az mennyibe kerül? Kb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"Honda cbr125r -re mennyibe kerülnek a sport kipufogók?"


Attól függ miből van. Van rozsdamentes acél, karbon, és titán dob. Az ár is kb így növekszik. Egy noname acél 20e Ft környékén kapsz, még egy profibb Scorpion vagy "Leó" karbon cuccért 100e Ft körüli összeget kell le szurkolni. Ez utóbbiakat inkább ajánlom mint a kínai noname dobokat.


Én a helyedben nem raknék ám rá nagyobb ( gondolom szélesebb ) gumit a helyedben. Nem voltak ám hülyék akik tervezték a motort. Lehet, hogy szerinted jobban mutat a szélesebb gumit, de egyáltalán nem biztos, hogy a motor menettuljadonságai is tolerálják a változtatást.


Én évek óta innen rendelek, meg vagyok velük elégedve:

[link]

Tudsz böngészni az árak között.

2014. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

Milyen menettulajdonságokra gondolsz amik megváltoznak?

Szerintem nagyon nincs jelentősége 1-2mérettel nagyobb guminak ha rámegy.. ?!

2014. márc. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!