Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan bírjam működésre a 2...

Hogyan bírjam működésre a 2 ütemű RC autó motorját?

Figyelt kérdés

Egy Carson C5-ról lenne szó amit tavaly úgy tettem el,hogy teljesen jól működött.

De most elővettem és azért sem akar indulni.

A karburátor és a légszűrőt megtisztítottam.Membránok jók.

A gyertya kap benzint és ad szikrát.

Sajnos nem tudom,hogy mit csináljak még rajta,hogy működjön.Kipróbáltam azt módszert,hogy a gyertyához fecskendezek be benzint na úgy elindult de pár másodperc múlva leállt és akkor is hiába húztam tökig a gázt épp,hogy csak elindult aztán le is ált. Mit nézzek még meg rajta? Vagy szedjem szét az egész motort és tisztítsam meg?



2014. márc. 11. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha befecskendezett benzinnel elindult, akkor a karbival van gond. A membrán ki szokott nyúlni, de azt írtad hogy nézted. Szedd szét megint, fújkáld ki levegővel, nézd meg megint a membránt hogy biztos jó-e és próbáld újra.
2014. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!