Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudok dönteni, melyik...

Nem tudok dönteni, melyik kocsit kellene választanom a 3 közül?

Figyelt kérdés

Lenne egy igen jó golf 2-es jól megcsinálva. 300Eért. (alufelni,rozsdamentes kaszni,hangcucc) (86-os)


Rover 220(vagy a 200asok közül valamelyik) Ugyanígy 300 körül. (96-99)


Mazda 323 p ez is 300 körül. (96-99)


Mind a 3 dízeles


2014. márc. 9. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A Rover az Honda, a Mazda az Mazda, mindkettő jó választás. A Golf 2 10 évvel öregebb...szerintem ez kiejti a játékból.
2014. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Rover az Rover, hiába volt köze a Hondához.

A Golf oké-oké, de én inkább a Mazda felé kacsingatnék. Főleg ha jól emlékszem és a "P" az a 3 ajtósat jelöli.

2014. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"The 200 and Concerto itself were based on the 4th generation EC Honda Civic, of which the 3dr, coupe CRX and saloon versions were sold in the United Kingdom (meaning that Honda had effectively 2 different saloon models of the same car in the same class)."

[link]

2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 - az az R8, a kérdező pedig R3-asokat néz az évjárat alapján.

Ami pedig "it was by-and-large an all-new car that had been developed by Rover. Honda did provide early body design support" és "By the time the car was launched, Honda and Rover had already been "divorced" ".

És benzin és diesel fronton is MG Rover saját fejlesztésű motorokat építettek be - ugyanott írja a wikipedia.


Vagy menj be egy alkatrész-kereskedésbe, és mondd azt, hogy 1997-es Rover 214-re szeretnél mondjuk márkajelzést. Aztán majd azt mondják, hogy az első 16e, a hátsó 10e. :)

2014. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rover egy eladhatatlan autó.Mikor autókereskedésben dolgoztam a Rovereket csak nagyon olcsón,nyomott áron vettük be eladásra,de így is volt,hogy senkinek nem kellett.Aztán "véletlenül "összetőrt ,így végül megszabadultunk tőle.

Én inkább a Mazda 323 választanám.

A Golf 2-t csak akkor,ha egyből beleszerettél és nincs semmi féle racionális magyarázat rá miért,de neked akkor is kell.

Ha ezt nem érzed,hagyd a csudába.

2014. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a 323-ra szavaznék. :)
2014. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!