Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlás előtt állok,...

Motor vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni mind a kettő motort szeretném ha lehetne, de sajnos nem lehet. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amiről szó van, Suzuki GSX-R 750 K1 2002 évjárat, illetve Honda CBR 900RR 2000. évjárat. Melyik jobb? Szerviz, strapabírás, alkatrészellátás.

2014. febr. 19. 16:17
 1/2 Nomád74 ***** válasza:
Helo nekem 2002 gsxr 750 em van 3 éve vettem 16000 km mentem ezidáig vele most van 41500km a motorba 4500 fordulaton megy 100 at ha megelégszel 140-el akkor a fogyasztás 6 liter alatt van 6.8 volt nálam a legtöbb olajcsere motul 5100 nem pájázni használom böven elég bele szürövel együtt 13-ezer 4 gyertya ngk cr9-e 10 ezer gyári levegöszürö 8 ezer megbizhato strapabiro akárcsak minden japán motor a honda is nagyon jo de a szervizelése biztos hogy drágább
2014. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ilyen részletesen kifejtetted véleményed, viszont már megvettem a vasat, egy 2003 évjáratú CBR 954RR, az előző tulaja, új gumikat vett a vasra, láncot cserélt, szűrőket, olajat, gyertyákat, hűtőfolyadékot, csak sajnos olyan munkát kapott ami nem teszi lehetővé a motorozást, így 2 hét várakozás után és hosszas időpont egyeztetések után (sajnos mindig utolsó pillanatban kellett lemondania, mert berángatták a munkahelyére..) néha elgondolkodtam hogy lehet nem is várok rá, biztos valami rejtegetni valója van és csak kitalálja hogy be kell mennie, de örülök hogy vártam!!! Elvittem átnézetni minden teljesen rendben van, leinformáltam és a szervizkönyvben is teljesen valós adatok vannak.

Ami miatt nem gixxert vettem kicsit kényelmetlenebb számomra, de ettől függetlenül biztos nagyon jó vas ő is.

Széles utat és jó időt mindenkinek!!!

2014. márc. 9. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!