Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccmes motort lehet lépcsőház...

50ccmes motort lehet lépcsőházban tartani?

Figyelt kérdés
Tudtommal lehet.. de tegnap volt gyűlés és mindenki vinnyogott miatta, hogy nem-nem lehet, mert benzines és robbanás veszélyes... hát én ennek ellenére sem fogom kint hagyni, tehát mindegy.. csak érdekel, hogy megbüntethetnek-e vagy nem.. ( Yamaha DT 50ről van szó )
2014. márc. 7. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A yamaha dt 50 egy reteknagy motor tudod? Nem fér el a sok nőivázas bringa között...

Amúgy nálunk ki van írva, hogy a társasházban nem lehet benzint tárolni, ilyen tűzvédelmis táblára, amellé hogy pl bútorokkal se torlaszold el a lépcsőt.

2014. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem tartom nagynak, de lényegtelen :D nálunk nincs kint semmi ilyen sz.ar.. szóóval
2014. márc. 7. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem szabad. Majd a tűzoltók fognak érte bírságolni, ha a közös képviselő rád uszítja őket! (50000-nél szokott kezdődni a bírság)
2014. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laksz. Van ahol kolbász füstölnek a lépcsőházi tárolókban, akkor a motor se tűnne fel senkinek.
2014. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem alföldi paraszt vagyok, szóval nem :)
2014. márc. 7. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:

"nem alföldi paraszt vagyok, szóval nem :)"


Nem vagyok alföldi, de itt Pesten lényegesen nagyobb tirpákok vannak. Ott tárolhatnád nyugodtan, nem csesztetnének mit itt.

2014. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti se :) Kisalföldön lakok :) na de ne térjünk el a kérdéstől, köszönöm :D
2014. márc. 7. 22:41
 8/11 waland ***** válasza:
Ha a lakókat zavarja, akkor sajna veszett fejsze nyele. A motor, mint olyan tényleg éghető, és a lépcsőházban újabban lendületből bírságol a tűzoltó, ha nagy, éghető tárgyakkal találkozik (van, ahol már egy-két virágcserépért is hisztiznek, nemhogy egy motorért). Se tárolótok, se egy olyan szomszéd, akinek a garázsába be lehetne suvasztani?
2014. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van tárolónk, kettő is.. de ugye az is a lépcsőházban van.. ( igaz, hogy a szomszéd is ott tartja a bűn régi simsonját.. de mindegy ) Garázsunk is van.. csak picit messzebb... egy 500 méter.. de én valahogy mégis a lépcsőházban akarom tartani.. ( és amúgy se férne be az autók miatt )
2014. márc. 8. 14:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt írod,hogy 500 méterre van a garázs akkor miért nem tárolod ott?Ha feljelentenek,hogy a lépcsőházba tárolod a robogódat megbüntetnek a garázsba azt teszel amit akarsz!Az 500 méter meg nem távolság,ha meg attól félsz,hogy ellopják bárhonnan bármikor ellophassák a lépcsőházból is és a forgalmas utcán is!
2014. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!