Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó (ka) t vennél, ha...

Milyen autó (ka) t vennél, ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés

aston martin vanquish cabrio és merci sl amg nyárra :D


x5/cadillac escalade


rs5


2014. márc. 4. 20:54
1 2 3 4 5
 31/41 Beviz Elek ***** válasza:

Nissan Primera P11

Nissan 200sx

BMW M3

Ford Mustang

Dodge Charger

Audi R8

Audi S6 Avant

Dodge RAM

Chevrolet Suburban

2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

A bőség zavarában azt se tudnám milyen autót vegyek.

Talán egy Audi A6 allroad quattro jó lenne.

Ezen kívül lenne még egy olyan kocsi ami nem felvágós, pl egy Opel Astra J.

Miután befektettem a pénzt már jobban szabadjára engedném a fantáziámat.

2014. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

63 Corvette

58 Impala

Ford GT500 Eleanor

2014. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Nem írok autót, mert kizárt, hogy nyerjek. Ugyanis nem játszok.

A lottó csak a bolondok adója. A nyerési esély nagyon elenyésző 1 a 43949268-hoz. Fölösleges álmodozni. Az álmodozás az élet megrontója. Inkább azt számolnám össze egyesek helyében, hogy életükben eddig mennyit költöttek lottóra. Én összeszámoltam egy korosabb rokonom által lottóra költött összeget, kijönne belőle most egy 50 colos 3D lcd tévé. 10-15 éve egy vagy két szelvénnyel játszik hetente. Ezzel szemben soha nem nyert szinte semmit. Hármasa volt a legjobb eddig. Dohányzik is, ami napi egy dobozzal számolva az évek során már milliós összeg lett forintban. Ebből már autót vehetne, vagy a meglévő pénzét ezzel kiegészítve, még jobbat.

2014. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
tök mindegy. akkor meg elköltené másra. sokan mondják hogy ezt-azt vehetett volna belőle. de nem sok ember van aki naponta félrerakja azt a 500-1000ft-ot. elmegy másra egyszerűen
2014. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Igen, ellenérv lehet, hogy akkor elkölti másra. Az ilyen emberek, akik mindig cigit, piát, sorsjegyeket vesznek, azért teszik ezt, mert ilyenek, szórják a pénzt.

De aki például olyan mint én, az félrerakta volna. Erre mondják, hogy mindenki magából indul ki. Most fejben kiszámoltam, hogy ha olyan pénzszórós életet éltem volna az elmúlt 10-15 évben, akkor most 2 millió forinttal kevesebb lenne a bankban.

2014. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nekem sem az autó lenne az első.

Először az egészség minden szinten és csak egészséges, bio ételeket vennék.

Utána felújítanám a házam teljesen. Közbe néznék valami jó helyen, egybefüggő nagy földterületet, építenék rá egy normál méretű önfenntartó házat, és kialakítanék egy önfenntartó bio gazdálkodást.

Na oda kéne egy jó platós terepjáró, akármilyen szükséghelyzetre. Egyébként meg elektromos terepbiciklik a mindennapokra.

2014. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

320d kombi vagy egy a4 allroad avant 2.0tdi. Összkerékhajtással a BMW, a másik meg alapból összkerekes.


Fő a fokozatosság....nem vennék egyből 6 literes AMG-t bár a cél az lenne hosszútávon

2014. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
ja és használtan
2014. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Nissan GT-R

Ford Mustang Shelby 67

Bmw 750 Li


Aztán mikor melyiket lenne kedvem hajtani, de mondjuk üzemanyag úgy sem lenne gond, akkor szórakozni még fenntartanék egy Kraz 256-ot. :D

2014. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!