Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó (ka) t vennél, ha...

Milyen autó (ka) t vennél, ha nyernél a lottón?

Figyelt kérdés

aston martin vanquish cabrio és merci sl amg nyárra :D


x5/cadillac escalade


rs5


2014. márc. 4. 20:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%

Én egy 1969-es Dodge Chargert 426 HEMI motorral.

Esetleg még lenne mellette valami szolidabb autó is a télre de a Chargert mindenféleképpen megvenném.

2014. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
47%
Tesla S, extraként ha bele lehet pakolni 1000 km hatótávú akkuval.
2014. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Ha nyernék a lottón, utolsó helyen szerepelne a kocsi, s az is egy kis méretű, szerény megjelenésű, üzembiztos kocsi lenne.

Első helyen saját magam restaurálása állna.

2014. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
3 milliárdból szerintem nyugodtan lehetne nagylábon élni, már csak úgy, hogy például 500 misit elhasználsz a többi mehet bankba, sőt, az az 500 is sok, kijön belőle kocsi, ház minden extra szinte.
2014. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Nissan 200sx

Mazda MX5

Honda s2000

Legújabb mercedes s osztály.


Első három szórakozásnak, a negyedik minden másra.

2014. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
55%
Én beérném egy a4es kombival, vagy 3as bmw kombival, azt is fellehet mindennel extrázni, és a többi válaszolóval ellentétben akik vennének 10 meg 15 autót (ők azok akik 2 év alatt megtizedelik a nyereményt) nem érezném úgy, hogy több tíz milliós autóra lenne szükségem, hogy megmutassam mindenkinek milyen gazdag és sikeres vagyok, egy olyan vagyon megszerzésétől, amihez 0 közöm volt azon kívül, hogy feladtam 225 forintért egy szelvényt.
2014. márc. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%

Ma reggel unatkoztam a buszon hazafelé, én is ezen gondolkoztam.


Renault R4 és R4F4

Opel Rekord A/B és P2 Caravan

Saab 900 (régebbi, 3 ajtós)

Ferrari 308

Chevrolet Nomad (1957)

Caterham 7

Porsche 911 (1969 előtti)

GAZ 69 (raj kivitel, nem a parancsnoki)

Skoda 100

Dacia 1304 (a pickup verzió)

VW T1 ("pajtaajtós" verzió)

Jaguar Type E (coupé, véletlenül sem kabrió)


És még sorolhatnám, ezek amik kapásból eszembe jutottak.

Nincs közötte semmi extravagáns, pl. Porsche 959, pedig az is tetszik - de inkább csak kipróbálnék egyet. :)

2014. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%

Jót derülök az ilyen kérdéseknél. A válaszokból elég jól be lehet lőni az életkort.

57. évemben vagyok. Alkalmazott voltam addig. Nem nincstelen, de magas jövedelmem soha nem volt. Saját, kertes családi házban lakom. Nem is illene már hozzám a magamutogató luxus.

Első az lenne, hogy az egészségemre költsek. Kivizsgáltatnám, gyógykezeltetném magam. Felújíttatnám a házon/házban amit kell.

Márkát nem tudok, de biztos, hogy nem egy hatalmas, nagy teljesítményű cirkálót vennék. Inkább kicsi legyen, kényelmes és megbízható. Magas építésű kellene, a mélyen ülő, lapos sportkocsikba nem tudok bemászni.

2014. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

18-asnak igaza van.

--

Nekem pedig elég lenne egy Mercedes S vagy Audi A8, attól jobb nem kell ide.

De lenne még egy Mercedes SL vagy egy Lamborghini Gallardo. Kb ennyi.


Esetleg SL helyett egy 6-os BMW meg terepjáró kategóriából egy Mercedes GL. Amerikai kocsi habár tetszik, de nem nagyon kéne.

2014. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Ha már mások se mindig írtak típust... Azt én se tudok, mert nem vagyok képben autók terén s mindig elfelejtem megnézni, ha látok egy olyat, ami kéne, de az egy erős, nagy, impozáns, férfias terepjáró lenne... Ilyen az álomautóm, s még haszna is lenne, mert olyan helyen lakom, hogy a kis Yaris télen képtelen feljönni a házig, legalábbis a párom nem szenved vele. Szóval értelme lenne, de normál körülmények között anyagilag teljesen ésszerűtlen, abból a pénzből egy csomót túrázhatnánk 2 motorral, illetve vehetnénk egy telket s építtethetnénk rá egy garázst, a tetején terasszal, benne pedig műhellyel, oda be tudnának állni a járművek akkor is, ha a házig nem érnének el a meredek földúton.

Igazából valószínűleg lottónyereménnyel sem venném meg a terepjárót, illetve kitalálnék valamit, hogy használva legyen. Zavarna, ha mondjuk 1000ft/km lenne a költsége (a vételár is számít, azt is ki kell fizetni), hiába telne rá. A faluba sem azzal mennék, csak rossz időben, mert csak 10 km, az biciklis és gyalogtáv... Eh nem menne ez, gazdag még lehetek, de túl takarékos a gondolkodásom. Bizonyos dolgokra áldoznék bőven, egy új, erős autó is teljesen oké másnak, aki kihasználja, nekem nem lenne az. Kivéve, ha annyira szeretném, hogy autókáznék vele poénból egy csomót. De én motorozni szeretek... :D

(Motort is vennék párat, pl. egy oldalkocsis Uralt, pusztán mert szerintem poénos... Plusz egy BMW G650 GS-t, egy lehetőleg nem működő Hyosung GV650-est, dísznek (szép, de a tapasztalatok alapján nem megbízható motor, a kistesójával ellentétben), egy 2011-es Honda CBR125-öst, amit még használna is a fogyasztásra optimalizáló párom, de csak közeli célpontokra, mert azért gyönge :D Nekem inkább egy kis Duke kellene apróságnak... A drágábbak között is van pár csinos darab, amit szívesen látnék itthon, persze... De sajnálnám őket, ha csak a garázsban állnának, úgyhogy ott már nagyon válogatnék, hogy melyiket vegyem, így is lenne vagy 2-3 darab... :D)

2014. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!