Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mire esküszik? Dízel vagy...

Ki mire esküszik? Dízel vagy benzin?

Figyelt kérdés

Nálam a traktor a nyerő!Több okból is.A benzin nálam is bevált módszer .....a fűnyírómba!

Persze,elismerem,hogy a mostani benzines motorok rengeteget fejlődtek.Csak nem tudja azt az érzést kínálni mint egy dízelmotor.Illetve elég sokat kell autóznom így gazdaságosabb is.De nem csak ezért....

Szóval,csak érdekelne,hogy ki mit szeret?


2014. febr. 22. 19:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jó ez a cikk!

Én a benzint még láncfűrészbe is el tudom képzelni. :)

Amúgy nem véletlenül sokszorozódott meg az elmúlt 15-20 évben a dízel autók aránya és fogy ugyan ilyen ütemben a benzineseké.

Egy költői kérdés: ha a dízel autók ennyire rosszak lennének, vajon mért terjedtek el ennyire? Mindenki ennyire vágyik a rosszra?

Én az életemben többet benzines autót nem vennék.

2014. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem zavar, 15 éve dízellel járok, aki akar vegyen benzinest, Ő dolguk. :)
2014. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Főzős Laci ***** válasza:
90%

A dízelt szeretem,mert gazdaságos vele utazni;igaz a karbantartás,felújítás zsebbe nyúlós téma.Sajnos a dízel rendszer sokkal bonyolultabb,mint a benzines.De mindezeket a vezetési stílus miatt írtam le.Én nyugisan vezetek,de ha országúton szabad a pálya,akkor odalépek neki;mivel van ereje.Akinek kevesebb a pénze,az benzinest vegyen.Ha új autóról van szó,és valaki kevés kilométert vezet;akkor a dízel csak egy felesleges pénzkidobás.Az új kocsikból a benzinesek sem fogyasztanak sokat,elhanyagolható a különbség.Szerintem a legrosszabb választások az LPG,CNG,és a hibrid autók.Nem kiforrott technológiák,és nagyon kevés szerviz ért profin hozzá,r-go sok a kontár!

Vagy ilyen legyen egy kocsi,vagy olyan.De ez az utólag beépített LPG csak a hibalehetőséget hordozza magában.Nem a levegőbe beszélek,hiszen 2 ilyen kocsim volt:Opel A Omega,Skoda Octavia Tour kombi.

2014. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!