Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit használnak az autómosókban...

Mit használnak az autómosókban felnitisztításra?

Figyelt kérdés

Próbáltam már minden kapható speciálisan felnikre való csodaszert, de egy fél nap rámegy a sikálásra hogy normálisan nézzen ki.


Kézi autómosóba beállok: sterimó, ráspriccolnak valami löttyöt, egy kis rongyal dörzsölés, sterimóval lemos és olyan mintha új lenne. Az egész nem volt 5 perc.


Milyen löttyöt használhatnak???



2014. febr. 18. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Komoly munkám van benne, hogy az alufelnim mindig szép legyen.
2014. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én egyszer megkérdeztem mert én sem bírtam ki hogy ne tudjam és csak annyit mondott hogy hangyasav
2014. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dani900 ***** válasza:
Felnitisztítót használnak, vannak ipari kiszerelésben, de a jobb bolti is megteszi. Onnan tudod, hogy jót vettél, ha qrva büdös, és szúrós szagú, és oldja a bőrödet. Amúgy a kefével mosás, és a sterimó a kulcs, anélkül dörzsölgetheted órákig.
2014. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én ilyen auchanban kapható löttyöt használok, asszem 600 Ft és kb 1 szezonra elég, ilyen fúlyós dobozban van, és igen szellemesen egy aluelni va rajta, mosás közben ráőermetezed a felnire, aztán szépen lemosod a kocsit, majd amikor slaggal öblíted lemosod a felnit is, és lám varázslat:D
2014. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bolti felnitisztító és a kátrányoldó sem hozta le az alufelni belsejéről a retket. :/
2014. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a telephelyen a mosóban brigéciol-t használnak alufelni tisztítására. Ami nagyon fontos, hogy maximum egy percen belül le kell öblíteni róla!
2014. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az üzletekben kapható összes csodaszert kipróbáltam az olcsótól a pofátlanul drágáig, de egyik sem csinálta ugyan azt amit a mosókban levő szer. Mindegy mennyit keféltem, sikáltam.


Valami hasonló szer lehet mint amit az utolsó válaszoló írt, mert priccolás után kb azonnal mossk lefele.

Köszi a válaszokat!

2014. márc. 11. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A brigéciol sem olyan már, mint régen. Olajos dolgokra az sem vált be nálam :D
2014. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!