Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? Kb mennyit érhet? És mennyi a hibalehetősége?

Figyelt kérdés

Peugeot 206 SW 1,4-es 8 szelepes, 2004-es évjárat.

84 000 Km-el.

Van benne manuális klíma, ABS, két légzsák, vonóhorog, CD-s rádió, metálfényezés.

Kivülről és belülről is nagyon szép állapotban van, csak 1-2 apróbb karc található rajta


2014. febr. 6. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó állapotban van, és a km is valós, akkor én megvenném. A karcokat ne nézd, azok már sok 1-2 éves autón is vannak, esetleg pár ajtórányitással, enyhe lökhárító sarok meghúzással, ezeket már alkualapként sem lehet bevetni, mert ezzel jár egy használt autó. Ha nem volt törve soha és amúgy szép kívül belül, a motorja is jó, akkor belevágnék. Hibalehetőség minden autónál van. Ezzel az évjárattal már nem lesz különösebb probléma, már csak a népi hiedelemben él az, hogy a francia autók rosszak.
2014. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem is zavarnak igazából az apró karcok.

Alulról is volt lehetőségünk alánézni minden nagyon szép benne.

Te mennyit adnál érte?

2014. febr. 6. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg a kormány, a pedálok, a váltógomb az ablakemelő gombokat, abból is meg lehet tudni, hogy nem használták többet az autót.

Ami bajok kijöhettek , azok kijöttek rajta.

Az árhoz kellene tudni , miket cseréltek benne.Hallgasd meg a totalcar weboldalai, olvasd el a típus tesztjeit. A hirdetésekben meg megnézheted az árakat.

2014. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tessék: [link]


De ez olyan kevés km, hogy szinte új állapotú lehet az egész kocsi! Hibát sztem még felesleges keresni, mivel nem lehet hiba ennyi km-nél (ilyen kevés használat után).

Inkább megkérdezném, hogy 75-80-nál volt-e cserélve vezérműszíj (ha nem láncos megoldású) Olajcsere, szűrőcsere megvolt-e?


Mennyit érhet? Nézd végig a hasznaltauto.hu -t, ott mennyit írnak, + egy kicsivel több (50-100 000) a jó állapot miatt. Reálisan gondolkozva.

2014. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állapottól függően szerintem a 300.000-500.000 forintos ársáv a reális.
2014. febr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vezérműszíjat azt nem cseréltek de azt tervezzük ha megvesszük kicseréltetjük.

Olajcsere azt mindenféleképpen megcsináljuk ez mindig így van ha új autót veszünk.

én a 3-500 000-et nagyon keveslem.

Amúgy 840 000 -ért árulják friss műszakival

2014. febr. 9. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyiért mennek most ezek az autók, de a 840.000 nekem irreálisan soknak tűnik. Ahogy először olvastam és tényleg tip-top állapotban van és is max. 500.000-et gondoltam érte.

Azért az a manuális klíma, meg két légzsák, stb. manapság már nem valami hű de nagy extra. Inkább "fapadosnak" mondanám.

2014. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom akárhogy meg hol nézelődtünk ennél mindenhol sokkal drágább volt.
2014. febr. 10. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok újra.


Most megnéztem a hasznaltauto.hu-n, a keresési feltételek szerint 8 db ilyen van, ebből 5 olcsóbb, 3 drágább, szóval az árat azt jól lőtte be az eladó. Ha gondoljátok, akkor hajrá!

2014. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!