Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ! FONTOS!? Mi lehet a gondja...

! FONTOS!? Mi lehet a gondja az autómnak?! FONTOS!

Figyelt kérdés

Akksi vadi új,beindítom az autót,a kocsi motorja rángat és valami fém csattogás hallatszik a motorból,elég hangosan,és a végén a fordulatszám felmegy 2-3 ezerre magától majd lefullad az autó.(Az egész 20 mp alatt zajlik le)Az autóval nemtudok elmenni.

Szerintetek drága mulatság a javítása?

És mitől lehet?

Esetleg valaki jó,olcsó szerelőt ajánlani?

(Az autó egy 2001-es renault clio)

Muszály valahogy megjavitani mert apám ráun azt eladja a kocsit a f*szba 19/F


2009. dec. 6. 11:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"hát ebben vitatkozhatnánk!

ami fiús: Audi/BMW/Merci/"


-Ez inkább cigányos..

2009. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Miért, jobb a renault ami fémes hangot ad, beázik meg csorog az olaj? (Meg nem zár, meg mit tudom még mi a ...). Ha neked a BMV meg a Merci cigányos, akkor biztosan TE vagy az a Suzukis, aki olyan idiótául jár az utakon.

Kérdezőnek: A fenti problémák miatt kérdeztem az első oldalon, hogy minek neked renault? Azért, mert a Dácia Román? Akkor az nem romás...?

2009. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nos az ízlések egyéntől függően változóak.Pl egy logant sose vennék,ha kevés pénzem lenne akkor se,de egy renault clio uj kasznis 3 ajtos elég jo:D

Amugy meg minden autó fajtábol kifoghatsz jot és rosszat egyaránt.Nekem ,most pechkem van,de az elmult 3 év alatt semmi baja nemvolt.az auto 9 éves.

2009. dec. 8. 22:47
 24/32 anonim ***** válasza:
suzuki swift 1.3gti vagy ford fiesta 1.8xr 2 forewer
2009. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
No előző, te azzal a Suzukival adnál neki. Inkább b*zis mint fiús, meg hát már miért megint Suzuki? Még akkor tedd hozzá, hogy "de rózsaszínű swiftecske"!
2009. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
inkább azt teszem hozzá hogy egy gti az itt sorolt modelleknek igen igen csúnyán odaver, és mellette megeszik 7litert. +nem kell neki 2000-2500as motor hogy szar 110lóerőt leadjon. aki meg biztonságra hajt az vegyen tankot
2009. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Tudjátok ahogy ember sincs 100kg alatt,motor sincs 3liter alatt.Suzika a pályán is fircegsz :)))
2009. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Kár vitatkozni,mivel az izlés mindenkinél más.

Én bárminek örülnék,igaz suzuki nekem se nagyon jön be de egy 125 lovas sport swift joljönne:D

2009. dec. 12. 19:21
 29/32 anonim ***** válasza:

Francia kocsik iylenek...


Nekem egy Citroenem van 2 éve vettem most 8 éves..


Topp állapotban volt mikor hozzámkerült!


Abszolut nem hajtottam. 1x megjuártam vele itáliát és ennyi.


A 2 év alatt meghalt a Cd lejátszó, a katalizátor, a rugók felkeményedtek gyakorlatilag nincs rugózás, a hátsó híd "leült", Elektromos zavarok néha előfordulnak, Szorulnak az ablakok, Kesztyűtartó kilincs kezembe maradt.. Önindító beállt, Kuplung nyekereg...

Kis szelephang hallható néha csörög a motor ha nagyobb slungot kap...


Kb ennyi, egyenlőre még elindul, és még 10 éves sincs... 2002 es az autó...

2009. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
XI ker Hotel Wien mögött. Profik hidd el,az ügyfeleik 60 százaléka autoszerelő!
2009. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!