Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ! FONTOS!? Mi lehet a gondja...

! FONTOS!? Mi lehet a gondja az autómnak?! FONTOS!

Figyelt kérdés

Akksi vadi új,beindítom az autót,a kocsi motorja rángat és valami fém csattogás hallatszik a motorból,elég hangosan,és a végén a fordulatszám felmegy 2-3 ezerre magától majd lefullad az autó.(Az egész 20 mp alatt zajlik le)Az autóval nemtudok elmenni.

Szerintetek drága mulatság a javítása?

És mitől lehet?

Esetleg valaki jó,olcsó szerelőt ajánlani?

(Az autó egy 2001-es renault clio)

Muszály valahogy megjavitani mert apám ráun azt eladja a kocsit a f*szba 19/F


2009. dec. 6. 11:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Így nem lehet "távgyógyászkodni" vigyétek el egy autószerelőhöz.
2009. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hátha volt már valakinek hasonlo problémája,vagy valaki aki olvassa mondjuk autószerelő és gondolja mia hibája,vagy valaki tud nekem ajánlani valami olcso szerelőt
2009. dec. 6. 12:19
 3/32 anonim ***** válasza:
29%
Miért veszel renaultot?
2009. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A hülyeségből nemkérek köszönöm.Talán mert jól néz ki,fiatalos ,fius?3 éve megvan,eddig nemvolt vele semmi gond.Kinek a pap,kinek a papné.
2009. dec. 6. 13:02
 5/32 anonim ***** válasza:
Hangok között nagy különbség van, hallani kellene, még akkor sem biztos hogy el tudnám dönteni honnan jön. Hideg motorból gyakran a hidrotőke hangja hallatszik, ha melegen elhallgat még nem is lenne akkora gond. A fordulatszám emelkedésre a lambda szondára gondolnék, az szabályozza az alapjáratot. Kopott motor, vagy bármi más, nem tudok szerelőt, de legalább írd le hogy melyik megye vagy város ha más nem, ha az ország másik végén ajánlanak egy szerelőt el fogsz vele döcögni oda?
2009. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
jogos.Budapest,motorból jön nagyon hangos kattogás(fémes)Rossz hallgatni is:S
2009. dec. 6. 13:37
 7/32 anonim ***** válasza:

a lambda szondának semmi köze nincs az alapjárathoz. (csak az alapjáratbeállító motornak, vagy megkererülő csatornának, folytószelepnek stb. de a lambda szonda nem )

-Lehet hogy nem jár az egyik henger.ha rángat, (sok minden lehet, pl az üzemanyag ellátó rendeszerben, .látni-hallani kéne az autót. ) a csattogás meg...hát nem tudom...még agyalok rajta és ha jutok valamire majd megírom.

2009. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen:DAz elektromos zár is furin működik.Megnyomom villan egyet ,de nem csukódik be.mégegyszer megkell nyomni.Eddig rendesen csinálta.Első nyomásra záródott:SLehet,hogy a JÉZUSKA ezt hozta nekem ajándékba?
2009. dec. 6. 14:23
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló,de a vezérműszij volt nagyon elhasználódva,egy tapodtat se tudtam továbbmenni...!Jött egy szervizes ismerősöm és elvontatták!Mondjuk én be se tudtam inditani,és olyan hangot adott ki ,hogy kegyetlen..!
2009. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A vontatás legyen a legkevesebb,de például a vezérműszij neked mennyibe került?LEhet nem ez a baj,de jo ha ezt is tudom.
2009. dec. 6. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!