Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ! FONTOS!? Mi lehet a gondja...

! FONTOS!? Mi lehet a gondja az autómnak?! FONTOS!

Figyelt kérdés

Akksi vadi új,beindítom az autót,a kocsi motorja rángat és valami fém csattogás hallatszik a motorból,elég hangosan,és a végén a fordulatszám felmegy 2-3 ezerre magától majd lefullad az autó.(Az egész 20 mp alatt zajlik le)Az autóval nemtudok elmenni.

Szerintetek drága mulatság a javítása?

És mitől lehet?

Esetleg valaki jó,olcsó szerelőt ajánlani?

(Az autó egy 2001-es renault clio)

Muszály valahogy megjavitani mert apám ráun azt eladja a kocsit a f*szba 19/F


2009. dec. 6. 11:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Lehet elment a vezérlés a motorban..

Sztem ezt nem úszod meg szervíz nélkül.


Ha jót akarsz többet nem indítod be, széttörheted a főtengelyt is vagy a dugattyúkart.


Vkinek el kéne vontatnia a legközelebbi szervízbe.

2009. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Ha amotornak nincs baja, és csaka vezérműszíjat mega görgőket kell cserélni és beállítani akkor kb 50 esre számolj.


Ha szétbszod a főtengelyt vagy a motor részeit akkor 200 alatt nem úszod meg...

2009. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

k*rva élet.csak viszi ez a tetves autó a pénzt.:S

Eddig beázott,most hoztuk ki egy hete a szerelőtöl,aztán gömbcsuklot is cserélni kellett,meg az olaj is folyt 3 helyen:SCsődbe megyünk:STalán még egy illatositora futja.

Valaki tud valami szervizt ajánlani budapesten 11,12 kerület környékén?

2009. dec. 6. 23:25
 14/32 anonim ***** válasza:
Lehet átugrott egyet a szíj a vezérlésen. Én értek ezekhez a dolgokhoz, haveromnak van egy műhelye a 11-hez közel. De ne indítsd be, mert ha tényleg átugrott a szíj, akk még nem verte szét a dugattyú a szelepet és viszont, de ha elgörbült egy szelep vagy több és belevert a dugóba akk le kell szedni a hengerfejet is :( Az meg nem olcsó...olyan 100-as körül van. A szíj amugy nem drága 6-7 közt mozog, de lehet a görgő is odavan, megszorult, vagy a vízpumpa csapágya állt be... szal látni kéne.
2009. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Fémes csattogás...

Vagy a vezérlése ugrott 1-et ahogy írták többen,vagy letört az egyik szelepedből egy kis darab,esetleg beleesett az égéstérbe egy pici fémalkatrész,csavar stb. Én is azt mondom : Amíg szerelő nem látta ne indítsd be mert egy motor felújítás qrva drága mulatság.

2009. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

00:43-as tudnál valami elérhetőséget adni erre a címre?

snaillo@citromail.hu

Ha olcsón,és jól dolgozik.Egyik ismerősünk már vitte szerelőbe a kocsiját,azt javitás közben valamit szétcsesztek,hogy legközelebb is jöjjön azt perkáljon.Na ezt nem akarom

Nekünk van egy szervizesünk de az elég messze van:S

Nos remélem megúszom valami olcsóval:S

2009. dec. 7. 16:02
 17/32 A kérdező kommentje:
Nos kb mióta ilyen hagnja van 4szer inditottam be:SA másik,hogy ezt csinálhatja egyik napról amásikra?
2009. dec. 7. 16:04
 18/32 anonim ***** válasza:

,,mert jól néz ki,fiatalos ,fius?"


hát ebben vitatkozhatnánk!

ami fiús: Audi/BMW/Merci/és az összes amerikai gép :D

egyébként az összes renault clio amit én ismerek vmi baja van :S az összesnek :S

2009. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
a nyitás zárásra meg csak annyit mondanék hogy vagy az elem merül a távirányítóba vagy ki kell cserélned a kp zár vezérlő elektronikát (nem olyan nagy cucc) :)
2009. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

17:37 mit okoskodsz?szerinted én nemtudom ,mi a jó autó?

Csak arra nem futja ,és egy régi 1995 és az alatti autót nem akarok.Ennyi

2009. dec. 7. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!