Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a gondja az autómnak?

Mi a gondja az autómnak?

Figyelt kérdés

Audi 80 b4, 2.3 sor5, hengerenkénti injektoros.

ha meleg a motor, nem indul egyáltalán, hidegen elindul, és a negyedik henger kénye kedve szerint vagy működik, vagy nem.. Gyújtás problémára gondolok, segítenétek? költséges a javítása?


2011. jún. 28. 01:02
 1/5 anonim válasza:
10%
Elromlott!
2011. jún. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én javaslok egy szerelőt... vagy ha ennyire nincs lóvé a kocsira, hogy itt javíttatnád akkor add el.
2011. jún. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicserélni a gyertyákat nekem a focusomba az volt a probléma néha gondolta magát (valószínűleg a meleg miatt) szóval túlmelegedett és lefulladt vártam kicsit hűljön vissza és megint jó. Szóval próbáld meg kicserélni a gyertyákat, azt meglátjuk
2011. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, megmondom őszintén, kamu a kérdés, csak a hiba igaz belőle, azt akarom megtudni, hogy érdemes-e megvenni emiatt jóval olcsóbban egy autót. Csak félek, hogy elviszik a verdát :D
2011. jún. 28. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz az önindító, vagy ha a henger a rossz akkor az egyik gyertya.
2011. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!