Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 2006 megfelelne...

Honda Civic 2006 megfelelne hosszú utakra vagy valami nagyobbat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Havi 2x1500km kb lenne az út.

120-130 lenne a max sebesség vele,amúgy sem szeretem gyilkolni az autókat.

Az autót privát ismerőstől venném 80 000 km-rel 1.4es motorral. A legfontosabb az lenne,hogy ne hagyjon cserben az úton egy idegen országban.



2014. jan. 26. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt Civicem, egy 2004-es dízel. Még 200000kn-nél is teljesen megbízható volt. Egy 80000km-es benzines jó választás, de külföldi utakra kicsit gyenge lehet, és a sok csomag miatt kicsi a csomagtartó. Magam is dolgoztam 10 évet Kölnben, de erre a célra nagyobb autót választottam.

Azért, ha kedvező áron megkapod, vágj bele nyugodtan, nem fogsz csalódni! A karbantartásra feltétlenül figyel oda, és ne hajtsd ki a lelkét, annak ellenére se, hogy az utolsó 2-300 km mindig nagyon hosszúnak tűnik! Sok sikert a jövődhöz!

2014. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg 1.6 vagy 1.8 ?
2014. febr. 6. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2006 - os, 1.8 - as van. Osztrák cégnek dolgozom, de szeretünk autóval nyaralni járni, voltunk vele a Török - Riviérán, Skóciában, a Krím - félszigeten (ez felért egy nyúzópróbával) stb. Soha semmilyen gond nem volt vele, olajcsere évente és annyi. Az 1.4 - es nyilván gyengécskébb, de a 130 annak sem lesz megerőltető, az 1.8 - assal én 150 - 160 - nal járok. Ha megbízható gazdája volt és a minimális karbantartást megkapja akkor egy Honda sosem hagy cserben.
2014. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak benzines lehet én mindenképpen az 1.8-ast ajánlom.Abba már megvan a kellő dinamika és megbizható jó motor.Amugy ilyen távokra egy dieselessel sokat tudnál spórolni!
2014. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1.8 van, és imádjuk. Kényelmes, jó autó. Hosszabb távra a tempomat nem árt benne. 80e km nem sok, biztos, h jó autó, ha megfelelően gondozták.
2014. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remek autó. tág kényelmes, megbízható,de én inkább az 1.8-est választanám. Bármekkorát is veszel, 2 dologra figyelj oda: hideg motorral nem húzatni, és betartani szigorúan az olajcserét. Ha ezt betartod, ki visz a világból is.
2014. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!