Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4 benzines autómat szeretném...

Szabolcs007 kérdése:

1.4 benzines autómat szeretném turbósítani. Nem szeretném nagy nyomás alatt használni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy rover 214 esem. Állítólag színte ugyan az a motor van benne mint a hondába, nem tudom,hogy rámenne e egy hona turbo kit??

pl ilyet : [link]

Vagy külön külön kell összeszednem az alkatrészeket??

Csinált már valaki ilyet??

Gyári motoron akarom használni kevés bárnál 100le ből lenne 150 körül. Olyan írjon aki nem lebeszélni akar meg a szerelőkkel hagyjatok..Aki már csinált ilyet vagy ért hozzá.

Maga a turbósításhoz mit kell beszerezni?Mire figyeljek oda?? stb??



2014. jan. 20. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívómotoros autót nem illik 0,4 bar töltőnyomás felett járatni, mert nem arra a terhelésre méretezték, hajtókarcsapágyak, főtengelycsapágyak élettartama drasztikusan tud csökkenni. Természetesen befecskendezős autónál az üzemanyagrendszerrel is utána kell menni a többlet levegőnek, a karburátorost is hozzá kell állítani a megnövekedett szállításhoz.


[link]

2014. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én nem lebeszélni akarlak, mert felőlem azt csinálsz amit akarsz.

Én csak azt nem akarom elhinni, hogy az egész készlet 100 ruppó turbóval,intercolerrel csövekkel mindennel.

2014. jan. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen,még 0.4bárral is óvatosan autóznék.

De visszatérve a kérdéshez, belemegy egy ilyen szett a rover 214 si 104 le s motorjába??

Mennyi lesz a teljesítménynövekedés??

0.4 báron bírni fogja a széria motor??

2014. jan. 21. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan attól teszel függővé egy sokszázezres beavatkozást az autódon (aminek a végén lehet hogy kapsz egy használhatatlan roncshalmazt), hogy itt a GYK-n mit válaszolnak neked tökismeretlen, névtelen és arctalan valakik?
2014. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnos ezt a széria motorod nem fogja sokáig bírni... Inkább vegyél alapból erősebb autót. De ez csak az én véleményem.
2014. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1.4 turbo? Civic? ne már.....
2014. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én óva intelek tőle, nekem is ilyenem van de ha mindenáron turbósat akarsz inkább vegyél olyan kocsit vagy egy ettől megbízhatóbb motort turbózz.


Btw az enyém 99-es gyártmány és marhára nem Honda elég sok Roverbe raktak saját fejlesztésű motort sajnos.

2014. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi tuner vagy Pityuka. Egy boyracer. Sötétítés, erősítő, stb megvan már? 100le-ből 150? Ezt ugye te sem gondolod komolyan...
2014. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!