Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa 350 mit szólna egy...

Jawa 350 mit szólna egy hosszú szerpentinhez?

Figyelt kérdés

Manapság egy 60 lóerős (új) négyüteműre azt mondják, hogy nem valami erős...

Végig lehet menni egy régi 23 lóerős kétüteművel mondjuk a Transzfogarasi úton?

Nem száguldani akarok, csak szeretem a motorokat, a hegyeket, a szabadságot. ((Vagy vegyek az árán egy jó bakancsot, meg hátizsákot és nyáron irány a Fogaras?))



2014. jan. 22. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" Végig lehet menni egy régi 23 lóerős kétüteművel mondjuk a Transzfogarasi úton? "


-simán

2014. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtató a választ. A jawa teljesítmény/tömeg aránya jobb mint a tipikus autóké, de az új motorok paraméterei elbizonytalanítottak.
2014. jan. 22. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik szerint a 69LE-s SV650 Suzuki kiváló tanulómotor...



Én nap-mint nap járok egy kicsit faragott utcai Simsonnal, és néha egy 600-as Transalppal, ami barátok között sincs több 50LE-nél, cserébe nem egy versenymotor, és városon belül a Simsonnal sehol nem mentem rosszabb időket, mint a Transalppal.


A Simsonnal megjártam többször a Pilist, Börzsönyt, pár gokartpályát, volt, hogy gázelvéltel nélkül mentem vele 75-80nal Tárnok-Nagymaros, Martonvásár Gyöngyös viszonylatokat, gond nélkül bírta. Talán 7LE lehet.


Nyugodtan indulj útnak, egy ilyen motorral úgysem a tizedmásodperceket vadássza az ember a kanyarokban. Menj úgy, ahogy Te és a motorod kényelmesen tud, és gyönyörködj a tájban :)


(egyszer, ha sok időm lesz, elmegyek arra egy karikát a Simsonnal, már tervezem pár éve.... :) )

2014. jan. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!