Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora bírságra lehet számíta...

Mekkora bírságra lehet számítani összesen, ha valaki lejárt műszakis autóval vesz részt a forgalomban?

Figyelt kérdés
Zöldkártya és műszaki lejárt, biztosítás nincs. De jó műszaki (gyári) állapotban van az autó.
2014. jan. 25. 01:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam:

[link]

2014. jan. 25. 01:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy az autó műszaki állapota, szerinted "jó állapotban" van, rohadtul nem fogja érdekelni a rendőrt.Teszem hozzá teljes joggal.Jogosítványod van?
2014. jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még 3 hónapon belül vagy, nem nagy összeg, ha azon túl, akkor nekem 25 ezret osztottak ki.

Aztán lehet, számít az autó típusa is, ezeket nem tudom, mik alapján mérlegelnek újabban.

Először azt gondolták, 3 hónapon belül vagyok, 5 ezerre akartak büntetni. De utána látták, hogy kb 5 hónap volt.

2014. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!