Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már autós üldözésetek,...

Volt már autós üldözésetek, vagy autóval kapcsolatos "ügyetek"?

Figyelt kérdés
Ügy-re azt értem, hogy verekedés, ilyesmi. Márkát, típust, írjatok légyszi és a sztorit részletesen.
2014. jan. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

volt már 1-2


egyszer apámat furikáztam, amikor üldözőbe vett minket kocsival az élettársa (betegesen féltékeny), végigkergetett a városban, alig tudtam lerázni

530d BMW-vel mentünk, a csaj meg 320d-vel, szóval az erőkülönbség megvolt, csak nekem nem volt még ebben tapasztalatom


másik alkalommal egy kombi A6-tal mentem, amikor volt nálam egy olyan tárgy a kocsiban, amit nem igazán reklámoztam volna

gyanúsnak tűnt mögöttem egy totál fekete passat, miután mentem egy kört a lakótelep körül, és még mindig jött, odaléptem neki, ő is nyomta ahogy bírta

valószínűleg egy 2.0 dízel volt, mert könnyedén otthagytam

az Audi 3.0 V6 quattro volt

azóta se tudom, hogy gengszterek voltak-e vagy civil zsaruk, de jobbnak láttam nem megállni

2014. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Háát, volt valami olyasmi. Egyszer éjjel a főnököm hívott hogy hatalmas gáz van, gyorsan szedjek össze pár nagyobb darab embert, és menjünk. Pár szimpatikus, kopasz, kétajtós szekrény méretű úriemberrel meg is érkeztünk.

Kb. 120-ról álltunk meg a hely előtt, hatalmas kerékcsikorgás, aztán berobbantunk. Rendet raktunk, csá.


Hasonló helyzet, csak itt egy jó barátom hívott, hogy pár barnabőrű génhulldék balhézni készül a kocsmájában, menjünk azonnal, mert nem lehet őket kidobni. Kocsiba bepattan, ugyanez a társaság összeszed. Itt is úgy rongyoltunk keresztül az éjszakai városon, mintha az életünk múlna rajta. Ugyanígy csikorgó kerekekkel fékez, kipattan (ilyenre hogy motor leállít, fényszóró lekapcsol, idő nem volt, sőt az ajtót se nagyon volt idő csapkodni :D) Aztán a színes kollégák falhoz lettek állítva. Asszem egy-két akadékoskodó le lett ápolva baseball ütővel. A környéken is ismertek voltak, mert zsebelésből éltek. A kocsmába is azért mentek be, csak észrevette őket valaki, és abból indult a balhé. Azóta a kerületben nem látták őket...:D

Fekete VW Golfom van. 2011-es 6-os Highline.

2014. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Haveromnak kipróbáltuk erdőben az enduroját, csak pont magánterületen voltunk és a tulaj kihívta a rendőröket. Jogsi egyikünknek se volt, úgyhogy amint levillogtak minket be a fák közé és 1-2 perc múlva sehol senki. -YAMAHA WR 450 F


Egyszer meg SEAT Leon Cupraval üldöztem egy BMW 730d-t, mert láttam amint levitte a szomszédom kocsijáról a tükröt és ment tovább. Autópályára felment, hogy majd lehagy, de 200-nál nem mert többet menni én meg végig ott voltam a nyomában. Végül városban egy forgalmas helyen állt meg a kis köcsög, de így is rábírtuk, hogy fizessen.

2014. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
2-es válaszoló vagyok. Végre eszembe jutott. "Igazi" üldözés az volt, amikor szemtanúja voltam egy zebrán gázolásnak, a gázoló pedig elhajtott. 1-1 sávos út, középen egy-egy sínpár. Pont a kanyarodó sávban álltam elsőként, a síneken van ez a sáv, mentem volna balra. Láttam ezt a balesetet, gondoltam hát egyszer ki kell próbálni mit tud az autóm. Kicsit fel lett pöckölve pár dolog benne. Padlógáz, rámentem a sínekre, fél percen belül a gázoló mellett haladtam. Időközben megérkezett az "erősítés" is, egy szirénázó rendőrautó. Én elévágtam, és elkezdtem szépen lassítani, a rendőrautó közben balra mellette, mögötte busz, jobbra járda, meg háztömb. Szóval sikeresen megfogtuk a senkiházit. Olyan gyönyörűen felkenték a kocsira, hogy öröm volt nézni. Úgy emlékszem a híradó vagy valami újság be is számolt erről.
2014. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem motorral volt. Megyek Simsonnal, előzök valami sort, laza 75-tel, erre ledudál egy MX5, hogy ő menne. Mondom 'nyád. Utánamegyek, 85 körül megelőzöm, mert mentek előtte, erre elkezd üldözni.


Mentünk vagy 10 km-t, mire én elértem az úticélomat, erre elkezd magyarázni, hogy nem biztonságos, hogy én előzök, meg a süket duma mellé. Valami újgazdag kapuzárási pánikos fax volt, úgy 45 körül lehetett.

2014. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

neken egyszer egy szoke liba levitte a tukrom

o egy mazda rx 8-al volt en meg 1.0 swifttel :)


nem tudta h a kocsiban ulok es utana mentem. vegul megallt en meg bealltam melle de amikor eszre vett ki sem mert szallni.

vegul azzal vedekezett hogy o nem vette eszre hogy elvitte a tukrom. de azert kifizette :D

2014. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!