Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autós ámokfutásról?

2014. jan. 8. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
25 év letöltendő szerintem elég lenne.
2014. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem elég lenne az út széli tarkón lövés.

Az kevésbé veri ki a biztosítékot nálam, ha forgalom mentes időszakban hasít, de forgalomban 240-nel jobbról balról...


Akkor jót nevettem volna, ha 1:02 után a forgalomtól elzárt részen összegyűlt poron megcsúszott volna xD

2014. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Igazából csak addig durva, amíg fel nem gyorsul az autó. Azt lehet úgy érezni, hogy kicsit sok. Ha már lement a fordulatszám és állandó a sebesség, az legyen akár 200, nem érzi. Vagyis hát ilyen autóban. Ez egy full extrás felszereltségű Peugeot 607. Nagy motor, sok biztonsági berendezés, jó futómű, nehéz, ráadásul 3-an minimum ültek benne. Így nem olyan veszélyes a kormány forgatása 200 felett. Volt persze azért egy pár meleg helyzet, pl. elején mindjárt, hogy leforduló sávban előztek.


Viszont ott voltak 3-an, mindenki figyel, egészségesek, semmi baj a szemükkel. A videoból ítélve pedig szombat volt. Hétköznapnak túl alacsony a forgalom, vasárnap pedig kamionstop. De amúgy jó poén az biztos. A pisztolyt pedig biztos valami rejtett rekeszbe eltudták volna rakni hirtelen.

2014. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van 6 jó szemük, a fizika ellen nincs esélyük. Ha van valami hirtelen elbukkanó akadály, akkor ... Tudom, figyelnek, de azt ne felejtsd el, hogy ami előtt 130km/h-ról épp megállsz, ugyanabba 230km/h-ról fékezve ~207km/h-val csattansz.
2014. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

A totalcar cikkből van? Ott már elég erősen leoltották őket. Ha több véleményre vagy kíváncsi, olvasd el ott a kommenteket. Engem már eleve az zavar, hogy csökken a TC színvonala, nem ilyenekre vagyok kíváncsi, hanem élvezhető cikkekre.

Na de ha már a videóról szól a kérdés: Az emberek nem fogják fel, hogy minél nagyobb sebességgel hajtanak, annál nagyobb az esélye annak, hogy hibáznak és baleset lesz a vége. Ha csak gyorshajtás lett volna, de kapásból minden szabályt megszegtek, épp csak a forgalommal szemben nem mentek.

Én nem tennék velük semmit (egyes kommentelők nyilatkozatai, hogy mit tennének velük... nem csak a TC, hanem miattuk is szégyenkezek). Kapja el őket a rendőrség.

2014. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Persze, mindenképp kockázatos. Én csak azt mondom, hogy sokkal kevésbé veszélyes, mintha egy sokkal kevésbé komoly autóval csinálták volna, na meg ha csak a sofőr ül az autóban, az autópályán pedig többen vannak.


Persze ennyi ember között is lehetett volna bárki, aki nem számít rá és besorol és akkor belemennek, de kockázat mindig mindenhol van, akármit csinál az ember, ha szabályosan megy akkor is. Nekik igaz nem kellett azzal számolniuk, hogy esetleg egy nagy sebességű autó meglöki őket miközben ők szabályosak, viszont azzal igen, hogy ők löknek meg valakit.


De mint mondtam volt pár valóban eltúlzott jelenet, amit pl. én nem csináltam volna. De nem lett belőle baj, az a lényeg :)

2014. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Na meg azt el is felejtettem, hogy ráadásul meleg időben csinálták, kitűnő látási és útviszonyok mellett.


Éjjel, vagy vakító nap mellett, télen veszélyesebb lett volna :)

2014. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!