Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgős! Melyik autórádiót...

Sürgős! Melyik autórádiót válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autórádiót akarok venni, de nem nagyon tudom, hogy melyiket vegyem pontosan. [link]


[link]


[link]


[link]


Ezek nézte i ezek közül szeretném valamelyiket. Ti melyiket ajánlanátok, vagy mit tudnátok ajánlani olyan 10 000Ft körül. Annyi a lényeg, hogy távirányítós legyen és ha nem CD-s akkor USB-s legyen és azért nézzen is ki valahogy és azért lehessen hallani is :) Előre is köszi a válaszokat.



2013. dec. 16. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tudom, hogy ez 15.000, tudom , ez nem távirányítós, de én ekkor is inkább gyűjtenék erre

[link]


ui.: én is vettem ilyen kategóriában usb-set távirányító nélkül, de 1 hónap után vettem egy normálisat(24k-ért), és hidd el ég és föld a különbség, pedig csak átlagos hangszóróim vannak.

2013. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

ezek mind az alja kategória,minőséget nem ismerik.

próbálj meg inkább használtan venni ennyiért,jókat lehet kifogni 10ért akár találhatsz olyat is ami újonnan 30ért van.

itt egy példa is rá,nem mondom hogy ezt vedd meg ez csak példa.

31 ropi újonnan.

[link]

2013. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezek a minőségtelen gagyik.
2013. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább gyűjts még. Nekem egy gagyi roadstar volt az autóban, amint tudtam lecseréltem egy pioneer fejegységre. Sokkal jobb. Az ilyen gagyi szarok azon kívül hogy hamarabb torzítanak, még a hangzásuk is borzalmas. Minőségi hangszóróknak is olyan doboz hangjuk van tőle, hogy az valami rettenet.

A roadstaron fel volt tekerve a basszus maximumra, meg még rátoltam a loudnest is, de így se adott annyi mélyet mint a pioneer alap beállításokkal. Inkább gyűjts még!

2013. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Sencor még esetleg vállalható, de csodát ne várj tőle. Arra, hogy valami mégis szóljon vezetés közben, jó lesz.

SAL-t messziről kerüld.


Én amúgy egy ilyet vettem a minap, és nem bántam meg: [link]

2013. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dirtboy ***** válasza:

ma 19:49


ha akarsz még javulást zeneileg akkor bitumenlapozd ki az ajtókat.

az én hifim egyenlőre még készülőben van,még a gyári kazettás magnó van bent meg a gyári régi hangszórók de már a bitumenezéssel készen vagyok és bizony hallani rendesen a különbséget.

két ajtó szigetelése kb 9-10ropiból van meg ha saját kezűleg csinálod.

érdemes úgy csinálni mert baromi egyszerű.

2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem az ajtókban vannak a hangszórók, hanem a műszerfal tetején, illetve hátul a kalaptartó mellett. :)

De meg vagyok most így elégedve a jelenlegi helyzettel, nekem ez a minőség most elég.

2013. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ ( ment mindenkinek a a zöld ) Amit az első ajánlott a JVC-t azt már én is néztem, és nekem is tetszett lehet, hogy akkor veszek egy olyat :) köszi mindenkinék még egyszer
2013. dec. 16. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

#5: pont olyan van nekem is :)

2013. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lényeg a távirányító, én megvagyok nélküle is.

Nekem sokkal fontosabb volt a BlueTooth, hogy tudd összekötni a telefonoddal, így tudsz telefonról (is) zenét hallgatni, és telefonálni is a rádión keresztül.

4X50 W beépített erősítő, az már szépen működteti a 15W-os gyári hangszórókat, nekem BŐVEN elég amilyen hangerővel és legfőképpen torzításmentesen szól.


Milyen márkák amikről hallottam, hogy jó?

Alpine, Kenwood, Blaupunkt


Más nevesebb márkák is biztos, hogy minőségi termékek.

2013. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!