Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg a vizsgabiztosoknak...

Tényleg a vizsgabiztosoknak megkell buktatniuk x embert?

Figyelt kérdés
Megbuktam a forgalmin pedig minden közlekedési szabályt betartotam szerintem és a parkolásal sem volt gond a vizsgabiztos abba kötött bele hogy kereszteződésekben nem tekintetem be kellő képen és nem ellenőrizem rendszeresen a mögötes forgalmat és ez balesetveszélyes szerintem muszály a vizsgabiztosoknak megbutatni x embert és ebbe énis bele estem hisz ha mindenki átmenne elsőre az nem lenne jó biznisz és nyilván mint mindenben itt is a pénz a lényeg minél több legyen a bevétel.

2014. jan. 20. 04:50
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
95%
Ha ez vigasztal akkor gondold így.
2014. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 egySanyi ***** válasza:
76%
Igen, ez így van. És főleg azok mondják akiket már megvágtak, jó kifogás. Lehet mázlista vagyok, de még nem sikerült eddig egy vizsgámon se buknom, pedig volt belőle rendesen (5+) .
2014. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ezt csak azok hangoztatják akiket megbuktattak.


"Megbuktam a forgalmin pedig minden közlekedési szabályt betartotam"


Minden bizonnyal, ezért is buktál meg... A legjobb, hogy egy felsorolással folytatod a hibáidról; kereszteződésekben nem tekintetem be kellő képen, nem ellenőrizem rendszeresen a mögöttes forgalmat.


Igen, ez balesetveszélyes! Én az első ilyen "csak bepislantok a jobbkezesbe" után meghúztalak volna, örülj neki, hogy a vizsgabiztosod ennyire laza volt és engedett továbbvezetni...


Vegyed észre, hogy itt emberek életével játszol. Egy elhibázott jobbkezes és egy négyfős családot kiirtottál...


Gyakorolj még, aztán amikor már tudsz figyelmesen közlekedni, próbáld meg újra.

2014. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, meg kell buktatniuk azokat, akik bénák ;)
2014. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Elsőre én is megbuktam a forgalmin. Az egyik ok az volt, hogy jobbkezes utcánál állóra fékeztem, mert nem voltam biztos benne, hogy nem jönnek keresztbe, a másik pedig hogy "indokolatlanul lassan haladtam" (30 km/h) egy olyan úton, ami leginkább a mogyorós csokoládéra hasonlított. Ezzel mindkét esetben feltartottam a forgalmat, a parkolásig el sem jutottam. A következő vizsgán mindent ugyanúgy csináltam, és simán átmentem. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy lenne egy buktatási limit. Azt viszont el tudom képzelni, hogy kifogtál egy olyan vizsgabiztost, aki egy kis kenőpénzre számított. Túl sokat nem tudsz tenni, legközelebb sikerül.
2014. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ilyet csak azok mondanak akik megbuktak mert bénák voltak.
2014. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

oktatód nem mondta hogy nézelődj sokszor mert szeretik a vizsga vbiztik és feltűnően kell csinálni.

Vannak kötekedő vizsgabiztosok és vannak iskolák ahol szándékosan meghúznak.

2014. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván engem is lefogsz pontozni, DE!


Ezt azok mondják, akik megbuktak, és ezzel magyarázzák a bizonyítványt. Ha mindent jól csinálsz, szabályosan (tudod, hogy kell, remélhetőleg az oktatód mindent elmondott és te figyeltél rá, csak a vizsgán elfelejtettél 1-2 dolgot), akkor nem tud megbuktatni, még ha lenne is ilyen "limit"...

2014. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
5-ös kommentelőé minden tiszteletem! Ő az egyetlen, akit nem megbuktattak, hanem megbukott. Máshol mindig a hülye tanár, a hülye vizsgabiztos, a hülye rendőr (nem kívánt törlendő) a hibás.
2014. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!