Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 4 sebességes blokk....

Simson 4 sebességes blokk. Fajták?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnám megkérdezni hogy Simson 4 sebességes blokk -ok között milyen tipusok léteznek. Gondolok ezalat a pl a simson gyári s51 és a SR50 4 sebességes blokkok között.

Szert tettem egy nagyon jó állapotu SR 50 4 sebességes blokkra még soha nem volt szét húzva gyári mindene.. Simson s51 vázba szeretném beépiteni.

Van valamilyen külömbség az áttételezésben?

Köszönöm az épitő jellegü hozzászólásokat.



#sebesség #Simson #s51. sr50
2014. jan. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyformák az áttételek. A lánckerék fogszáma térhet csak el.

Annyi a különbség, hogy a váltókar az sr-en meg van toldva.

2014. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. erre voltam voltam kiváncsi!
2014. jan. 19. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az SR-en, és az S53-ason van üresvisszajelző, valamint a késői SR-eken, és S53-asokon a jobbos blokkfél eleje más volt, hogy az önindító elférjen.


Más eltérés nincs, át lehet tenni minden gond nélkül.

2014. jan. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvilágositást.

Igen észre vettem a blokkon hogy van valami sarus kivezetés a blokkházban. erre gondoltam utána is néztem hogy az mi lehet. Kiderült hogy üres visszajelző.

2014. jan. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!