Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem izzított egy dízel...

Ha nem izzított egy dízel autót akkor milyen kár lehet?

Figyelt kérdés

A párom ma kapta kézbe a jogsit így elvitte egy körre a kocsit.

Ez autó gyilkolás volt a javából,háromszor fulladt le egymás után és nem izzított egyszer sem akkor.Gondolom az ideg miatt.

Komoly probléma lehet belőle? Mert én meg nem értek ehhez a részhez annyira.

Egyébként egy 1.9-es turbó dízel.


2014. jan. 10. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Hát ha rendszeresen csinálja ezt, akkor hazavágja majd az biztos. Ennyitől még nem lesz baj.


Viszont párodnak inkább egy automata váltós autó lenne való. Nem szégyen az, nekem is olyan van, mert nem ment soha a váltás és attól még szeretnék normálisan közlekedni. Mondjuk utálom is a manuálisat, sokkal kényelmesebb az automata.

2014. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk ha meleg motorral fulladt le és indítózott semmi baja nem lesz.

Hidegen meg egyszerűen nem indul be. Ennyi! Nem lesz semmi baja.

2014. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmi baja nincs és nem is lesz. Az izzítás ahhoz kell hogy a hengerekben (és/vagy előkamrákban) elegendő hőmérséklet legyen ahhoz, hogy a gázolaj a sűrítési ütem végén öngyulladásba kezdjen.
2014. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dízellel lefulladni?
2014. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kocsinak semmi baja attól , de az öninditó főleg, az akksival karonfogva, nem fog repdesni az örömtől.
2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lazán lelehet. pl leugrasz a kuplungról :D

amikor én előszőr ültem a családi kocsiba, 5ször egymás után lefullasztottam, mert nem tudtam hol fog a kuplung. azóta talán ha egyszer kétszer sikerült lefullasztanom.

2014. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baaaazd már megint fotelfizikusok és hozzá nem értő idióták pontozgatnak.
2014. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már csak egy ilyen oldal :) Nem láttak még olyan dízelt, amelyik meleg motornál nem is izzít. Sőt, a mai dízelek, a külső hőmérséklet alapján automatikusan döntik el, hogy kell-e izzítani vagy sem. Szóval, ettől nem lesz baja.
2014. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!