Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift gáz adásnál torpan?

Krisztián1976 kérdése:

Suzuki Swift gáz adásnál torpan?

Figyelt kérdés
94-es 1.3 Suzuki Swiftem van. A hiba jelenségem, hirtelen gázadásnál torpan, picit vissza engedve a pedált kezd gyorsulni, mindezt melegen.

2014. jan. 9. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
ÉN vagy a benzinszűrőre, vagy az AC pumpán lévő szűrőre tippelnék, hogy el van dugulva. A levegőszűrőt is érdemes ellenőrizni még, hogy mennyire koszos.
2014. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ezen túl vagyok .Új a benzin és a levegő szűrő.Újak a gyertyák gyertya kábelek rotor elosztó fedél.
2014. jan. 10. 07:29
 3/10 anonim ***** válasza:
És a tankot is levetted, hogy ellenőrizd az AC-t (benzinszivattyú)? Ha ez is okés, akkor talán a lambdaszondát is le lehetne méretni, hogy megfelelően működik-e. Ha ez a 2 jó, akkor nincs más ötletem.
2014. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az AC pumpát már néztem ,a lambda szondát még nem .

Köszönőm .

2014. jan. 10. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen hibám volt.

A fojtószelepállás érzékelő volt nálam a hibás.

Gyári műszerrel vagy szerelési útmutatóval az injektort alapjáratot TPC-t be kell állítani és jónak kéne lennie.

Vezérlés jól van-e összerakva.

2014. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A fogyasztásod is megnőtt centralmoment ?

A gyertyák feketék voltak?

2014. febr. 13. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:

De nem akarlak becsapni, azóta a hiba csak enyhült, bár elég drasztikusan javult nálam.

(TPS 0.51 V)


Nem ez a hiba eredendő oka valószínűleg.

Folyamatosan egyesével állítgatom be a vezérlést befecskendezést,szenzorokat. Gyári műszerrel a szenzorok értékeit, sajnos több időm nincs rá. Ha dűlőre jutok megírom neked. Most a Map szenzort mérem ki, nézem át. Szerencsére van gyári műszerem.

Bár nekem a vezérlés késik 2 főtengelyfokot. Aminek pont ilyesféle hatásai vannak alul nyomatékszegény. Fokolótárcsa majd ha elkészül okosabb leszek.


Üdv.

CM

2014. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beraktam a fokolótárcsát, 2,5°-al(elméletben) siettetem a vezérműtengelyt, hozzáállítottam a gyújtást. A vezérműtengelyről veszi a fordulatszámjelet a vezérlés....

Érezhetően erősebb alul, nem rángat.

Benzinnyomásra mérj rá, ha tudsz.

Esetleg a visszafolyóágat szorítsd el, ha sokkal jobb, érdemes rámérni. Vezérlést nézd át. Volt síkolva a hengerfej?


Üdv.

CM

2014. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fokolótárcsás művelet jónak bizonyult, de felül nagyon erőtlen volt ,érthetően. Hidegben újra előjött a rángatás, és 2000-es fordulatszám alatt nagyobb gázra egyszerűen ledadogott.


Mindent kimértem, minden jónak bizonyult, a gyári tűrésen belül volt.


AC pumpa.

Gyári DENSO ac volt benne, kicseréltem minden teljesen üzemszerűen működik. Nem rángat, megy ahogy kell neki, szenzációs! :D

2014. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. Leírhatnád mi lett az autóval. Sikerült-e megtalálni a hibát? Én is ezzel küzdök.

Köszönöm.

2019. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!