Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ennek van értelme?

Szerintetek ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy BMW E36 fan vagyok. Tudom gáz meg hülygyerek autó meg minden anyámkínja, de szeretem a formáját.

Naszóval, arra gondoltam, hogy szeretnék majd egy 320i, vagy az feletti E36-ost, de még kezdő jogsim van ezért nem vennék ilyen "erős" hátsókerekest, hanem vennek egy Ladát és azon gyakorolgatnék, meg szoknám az RWD-t. Szerintetek ez jó megoldás lenne, ha 1-2 évig ladáznék, belejönnék a vezetésbe és utánna váltanék BMW-re?



2014. jan. 9. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Kidobott pénz. Át kell iratni a zsigulit, (aztán a bmw-t is) rendberakni (amilyikre nem kell költeni az drága). Én alapból venném a BMW-t.

Arra jó lenne hogy mire megvennéd a bmw-t, már olcsóbb lenne rá a biztosítás, szoknád a hátsókerékhajtást és a 10 literes fogyasztást.

2014. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ladát én a helyedben már nem vennék, pedig gyakorolgatásra tökéletesen jó lenne. Én inkább egy 1.4-es benzines Opel, Fiat, VW-t vennék. Én így csináltam és csak 1-2 év után váltottam komolyabb kocsira.
2014. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2-es nem azért írtam, hogy Lada lenne az első, mert csak arra tellik, hanem mert megszokom a hátsókerék hajtást esetleg hóban, vagy esőben, mert nem akarok nekicsúszni az első fának, ezért nem gondolkodtam VW-ben, opelben meg hasonlókban.
2014. jan. 9. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem őrültködsz a BMW-vel, azzal sem fogsz nekicsúszni semminek. Vagy csak annyira, mint a Ladával.

Ég és föld a kettő, egy nagyobb BMW-nek nem kell tudomány, hogy elrakd a seggét, a Ladánál bátorsággal kell pótolni a lóerők hiányát. Ezzel azt akarom mondani, hogy a BMW-vel is ugyanúgy meg tudod szokni a hátsó hajtást, ha nem nyomod neki mint a hülye.

2014. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy előző írta, BMW-vel is kezhetsz, de csak óvatosan, tapasztald ki.
2014. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod a BMW-vel sem, ha vigyázol, nem fog keresztbe állni alattad.
2014. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
simán megveheted a BMW-t, gondolod akiket bmw-ben látsz az úton, nőket stb., az mind több évig készült egy gyengébb hátsókerekes autóval a feladatra?
2014. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor valószínüleg a BMW-vel fogok kezdeni. Maximum kimegyek majd rosszabb időben egy elhagyott parkolóban és ott gyakorlok :)
2014. jan. 9. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eladtam a BMW-met egy 35-40-körüli csajszinak aki elõtte egy 1.2-es cliot hajtott. A 2. napon be tette egy árokba. Nagy gázzal fordult ki egy utcábol. Egyébként e34, 525i, 24v, 195hp. De õ ostoba volt. Saját tapasztalatom viszont, hogy a BMW-k nagyon jól kezelhetõ, jól megtervezett gépek. Jó a súlyelosztásuk, futómûvük. Nem okoz meglepetést, azt csinálja amit mondasz neki. Nem alulkormányzott stb... Ez a Ladáról nem mondható el. Nekem jelenleg is az van. És pont fordítva van a dolog! Ha már BMW-ztél pár évet utána menni fog a Lada is! Nem csak az erõ számít, hidd el! Egy ladával hamarabb kötnél ki ott ahol nem akarsz. Fõleg ha nem 65 hanaem mondjuk 100hp.
2014. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!