Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autónál, ami 3-4...

Használt autónál, ami 3-4 éves, mennyi az a futott km, ami nem sok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 23:38
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az számít,hogy hány kilómétert tettek egy aztóba,hanem az,hogy ki,és hogyan.Nekem most egy Kia Bestám van,amit 180 ezer km-rel vettem,egy alapítványé volt,gyerekeket szállítottak vele kirándulni,meg ebédet az időseknek,de olyan szinten volt az autó szétb***va,hogy az hihetelen.Autószerelő,és karosszériás vagyok,de így sem volt egyszerű dolgom.Most az autó makulátlan,és küllőre indul a legnagyobb hidegben is (tavaj télen edélyben a -28 fokban első izzításra indult)tehát a motor nagyon jó.Amikor az autót elhoztam akkor 15-17 liter volt a fogyasztása,most városban 9 országúton 6 körül.ugye hogy csak az számít,hogy ki vezet,és hogy hogyan ???
2009. nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évi 8-10 ezer km az még nem sok.
2009. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!